Autor Zpráva
aivos
Profil *
Jakým způsobem mám postupovat při tvorbě webu na zakázku za peníze, když mi ještě nebylo 18 a nemám živnostenský list? Jaké mám sepsat smlouvy? Aby mě náhodou někdo nepodvedl a tak, dělám to toiž poprvé.
Taps
Profil
aivos
Např. smlouvou o pracovní činnosti nebo dohodou o provedení práce.
quinux
Profil
aivos
Aby mě náhodou někdo nepodvedl
Vem si k podpisu rodiče :)
Railbot
Profil
Vem si k podpisu rodiče :)
Dokážu si představit výraz ve tváři zákazníka, kterému dělá web někdo, kdo si bere k podpisu smlouvy rodiče. Nic ve zlém. Působí to tak trošku...blbě?
quinux
Profil
Railbot
Dokážu si představit výraz ve tváři zákazníka, kterému dělá web někdo, kdo si bere k podpisu smlouvy rodiče. Nic ve zlém. Působí to tak trošku...blbě?
Promiň, ale pokud mu není 18, tak co na tom působí blbě? Možná je ale lepší dělat machra a pak se nechat obrat.
esemeska
Profil
Asi se mně budete smát, ale když mi nebylo 18, tak nemůžu podepisovat tyto smlouvy že? V tom případě nechápu příspěvek viz Taps.
Dero
Profil
Asi se mně budete smát, ale když mi nebylo 18, tak nemůžu podepisovat tyto smlouvy že? V tom případě nechápu příspěvek viz Taps.

Samozřejmě můžeš.
Jirin
Profil
Asi se mně budete smát, ale když mi nebylo 18, tak nemůžu podepisovat tyto smlouvy že? V tom případě nechápu příspěvek viz Taps.
Od obcanky muzes podepisovat, tedy od 15-ti - pokud se nemylim. Resp. od 15-ti lze mit i brigady atd, takze soudim, ez i od te doby lze podepisovat "pracovni" smlouvy
Taps
Profil
aivos
Jirin má pravdu. Zkus třeba pohledat na internetu.
souki
Profil
IMHO můžeš od 15ti vesele podepisovat DPP. Nebo ne?
aivos
Profil *
Díky všem za odpovědi...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0