Autor Zpráva
Jardanet
Profil
Potřeboval bych vzorovou smlouvu na vytvoření katalogu / e-shopu a podobných aplikací pro internet. Prosím o linky na tyto smlouvy. Předem díky.
Lexter
Profil
Jardanet
Aneb proč se mám já sám namáhat.
http://www.google.cz/search?q=smlouva+o+d%C3%ADlo+vzor&sourceid=navcli ent-ff&ie=UTF-8&rlz=1B3GGGL_csCZ228CZ228
http://www.google.cz/search?hl=cs&rlz=1B3GGGL_csCZ228CZ228&q=smlouva+o +proveden%C3%AD+pr%C3%A1ce+vzor&btnG=Hledat&lr=
Jardanet
Profil
To jsem našel, ale jde i o autorský zákon, který nesmí být porušen. Proto jsem chtěl tu vzorovou smlouvu.
Vladosik
Profil
Jardanet
No ja mam doma vzorove smlouvy o dilo na zhotoveni staveb, veci, atd... Stahnul jsem to nekde na netu, ale uz nevim kde... Take to asi neni zrovna to, co chces...
Jardanet
Profil
Lexter & Vladosik

Bohužel to není ono. Jde mi o smlouvu, která bude přímo na vytvoření katalogu / e-shopu a podobných aplikací pro internet. Musí obsahovat vyřešení autorských práv. Nerad bych někoho poškodil nebo byl poškozen. Z toho důvodu potřebuji, zda by někdo, kdo ji má, tak sem dal link. Byl bych za to velice vděčný.
Jardanet
Profil
P.S. Našel jsem na google jen smlouvu na software, ale to není ono.
Karlík
Profil *
Hledal sem před časem také a nenašel sem nic použitelného a to sem toho prolez přes google opravdu hodně. Nakonec sem sepsal nějaké základní body co to má mít a nechal sem si to udělat od právníka.
Jardanet
Profil
Prosím nějakého dobrého človíčka, který tu smlouvu má, aby mi ji zaslal na e-mail - dcpost(at)centrum.cz
Karlík
Profil *
Zadarmo Vám to nikdo nepošle když ho to stálo peníze, obzvláště zrovna Vám. Po té co sem přečetl pár vláken od Vás, tak se nemůžu zbavit dojmu, že patříte mezi ty "vychcánky" a všem bych radil se Vám vyhnout. Poptáváte jinde kde co včetně eshopu a když pak vidím další vlákna kde hledáte hosting na více domén, tady smlouvy na tvorbu, tak mam pocit, že chcete od různýhc lidí si nechat na zakázku vytvořit eshop a jiné aplikace a ty pak drze prodávat dále zákazníkům. Jestli se pletu, tak se omlouvám, ale rozhodně to vše do sebe až moc zapadá.
Jardanet
Profil
Karlík

Vás jsem přímo neoslovil a ani to nemám v úmyslu. To, že se pletete, to je jisté, ale vymlouvat Vám to nebudu. Přečtěte si ty vlákna znovu a pak něco ze sebe kloudného dostaňte. Je mi líto lidí jako vy, kteří si nevidí do huby. Napadnou aniž by věděli cokoliv o protistraně. Přeji vám ve vašem životě mnoho hezkého a snad někdy pochopíte, že rčení "dvakrát měř, jednou řeš", nebo spíše v tomto případě dvakrát čti, jednou piš - je pravdivé.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0