Autor Zpráva
David Švestka
Profil *
Zdravím,

nabízím výrobu kompletního elektronického obchodu. Funkce: sklad, akce, novinka, nejprodávanější, editovatelné informační stránky (obch. podmínky, o nás, kontakty ...), měnitelný titulek stránky, úvodník a další detaily, automatizovaná emailová komunikace s klientem v průběhu zpracovávání a vyřizování objednávky, možnost nákupu s i bez registrace, možnost dovybavení slevovým systémem...

Konečná cena 10.000 Kč včetně příp. drobných grafických i jiných úprav, zajištění registrace domény i webhostingu a registrace ve vyhledávačích.

Jak takový eshop vypadá, si můžete prohlédnout zde (eshop těsně před dokončením): http://www.veterinarniobchod.cz

Kontakty:
ICQ 191-121-823
email info@atlaslokomotiv.cz
telefon 721 446 680
Nobelicek
Profil
Rika ti neco SEO?

http://www.veterinarniobchod.cz/index.php?id=katalog&sekce=26 pekna url :)
A pekne meta tagy :)
Gekon
Profil
Cena je vskutku nízká, ale kvalita kódu tomu odpovídá.
pavel88
Profil *
David Švestka: pane, vy si z nas snad delate srandu ?

co to je ?
<table cellspacing="0" cellpadding="0" class="zalozky_tab">
<tr>
...

</table>
...
</table>


nebo jsem snad prehledl na uvodni strance nejakou tabulku ?

btw:
http://validator.w3.org/check?verbos...arniobchod.cz/

myslim ze cena 10k neodpovida kvalite, nedoporucuji toto reseni, leda nezalezili vam ani trochu na dostupnosti stranky. za tuto cenu se da poridit kvalitnejsi eshop.

s pozdravem Pavel
quinux
Profil
pavel88
Vidím, že jsi expert, takže doufám, že máš s shopem od Davida Švestky praktické zkušenosti. Jestli je však tvůj úsudek založen, na tom, že sis právě prohlídl titulní stránku, její zdroj a zkontroloval jsi validitu, tak raději mlč.

myslim ze cena 10k neodpovida kvalite
Cena 10kkč, je za grafiku a kód je opravdu "velká", jenže ta cena je i za aplikaci a tak by klidně mohla být vyšší.

leda nezalezili vam ani trochu na dostupnosti stranky
Tabulkový a nevalidní kód má jen minimální vliv na dostupnost webu. Navíc kód není nic co by se nedalo opravit/předělat.

za tuto cenu se da poridit kvalitnejsi eshop.
Opět se ptám: máš s tím shopem praktické zkušenosti, že jsi schopen říci, že za 10kkč seženeš funkčně lepší řešení?
Prakticky jedinou viditelnou chybou toho shopu je nehezká URL, ale i to se dá řešit.
pavel88
Profil *
quinux:
pouzivat tabulky tam kde nepatri je hloupe, jako expert se necitim, kod jsem cilene nezkoumal jen me zarazilo nesmyslne pouzivani techto tabulek a uznal jsem za vhodne na to upozornit autora.

validaci uvodni stranky jsem provedl prave, protoze je na ni nejmene chyb:
vice je treba zde
http://validator.w3.org/check?verbose=1&uri=http://www.veterinarniobch od.cz/index.php?id=nejprodavanejsi
nebo jeste "lepe" zde
http://validator.w3.org/check?verbose=1&uri=http://www.veterinarniobch od.cz/index.php?id=katalog&sekce=14

ale to jsem psat nechtel, spise kdyz uz tam je nekolik opakujicich se chyb, jsem presvedcen, ze stoji za to je opravit.
nijak vice jsem na to nepoukazal, ani vice nezvyraznoval nez "btw"

>>Tabulkový a nevalidní kód má jen minimální vliv na dostupnost webu.
nevim jaky to ma primo vliv na vyhledavace, ale pro vyhledavace se weby snad nedelaji ?

>>máš s tím shopem praktické zkušenosti, že jsi schopen říci, že za 10kkč seženeš funkčně lepší řešení?
>>Prakticky jedinou viditelnou chybou toho shopu je nehezká URL, ale i to se dá řešit.

napsal jsem kvalitnejsi, to nutne nemusi znamenat, ze tam bude vice modulu nebo funkci.
z tve reakce citim, jako bys se me nebo nekomu dalsimu snazil vnutit svuj nazor.

pavel
Gekon
Profil
pavel88
Jsi si jist, že víš, co je dostupnost a čím se liší od vyhledávačů?
quinux
Profil
pavel88
pouzivat tabulky tam kde nepatri je hloupe, jako expert se necitim, kod jsem cilene nezkoumal jen me zarazilo nesmyslne pouzivani techto tabulek a uznal jsem za vhodne na to upozornit autora.
Ano, použití tabulkového layoutu je "zastaralé" a nevhodné, jelikož tabulky jsou určeny pro tabulková data, ale na to jsem nic nenamítal.

nevim jaky to ma primo vliv na vyhledavace, ale pro vyhledavace se weby snad nedelaji ?
Ne, web se dělá pro uživatele a nikoliv pro vyhledávače.

napsal jsem kvalitnejsi, to nutne nemusi znamenat, ze tam bude vice modulu nebo funkci.
To v podstatě "musí", protože redesignovat ten obchod je otázka "několika" hodin, přidat ale funkčnost může být na několik dní, týdnů, měsíců..
Navíc za 10kkč, je to i s tabulkovým layoutem kvalitní shop (alespoň co jsem mohl vidět na frontendu).

z tve reakce citim, jako bys se me nebo nekomu dalsimu snazil vnutit svuj nazor.
Ano, vnucuji všem, aby nebrali vůbec na mysl tvou větu nedoporucuji toto reseni, protože ty to nedoporučuješ jen proto, že se ti to nelíbí, ale přitom o tom nic nevíš.
pavel88
Profil *
quinux:
>> redesignovat ten obchod je otázka "několika" hodin & přidat ale funkčnost může být na několik dní, týdnů, měsíců..
zcela individualni.


kvalitnejsi, dostupnejsi tim se da myslet treba title, ktery v tomto pripade nebyl pouzit

Gekon:
slovem dostupnejsi dale chapu: dostupnost navstenvnikum, tabukovy layout je mene dostupny, nechci ted hledat v kterych vyhledavacich se to zobrazi az po nacteni cele tabulky ale je takova minimalne nektera verze IE.

pokud je cena dle vice lidi zde adekvatni provedeni, pak me timto prekvapujete.

mejte se fajn
cus pavel
Mustafa Ibrahim
Profil *
4 all

Špatně čtete - tohle není Názor na stránku.

David Švestka tady položil jasnou nabídku a kdo má zájem, kontaktní údaje uvedl - tím bych to ukončil.
quinux
Profil
pavel88
kvalitnejsi, dostupnejsi tim se da myslet treba title, ktery v tomto pripade nebyl pouzit
A umíš číst? David Švestka jasně psal, že ten shop není dokončen. Našel jsi tam snad nějaké zboží? Já tedy jen jedno testovací.


dostupnost navstenvnikum, tabukovy layout je mene dostupny
Dostupnost, se obvykle vztahuje k serveru a né k webu. Tabulkový layout se opravdu v IE zobrazí až po načtení celé stránky, ale při dnešní průměrných rychlostech připojení je ta doba zpoždění minimální.

pokud je cena dle vice lidi zde adekvatni provedeni, pak me timto prekvapujete.
Ty vůbec nemáš páru kolik stojí opravdová práce.

Mustafa Ibrahim
Ano, ale bohužel se tu nalezl jedinec (typický čech), který je schopen z nedokončené verze a aniž by s ní kdy pracoval, okamžitě určit, že je to šmejd.
Railbot
Profil
Dostupnost, se obvykle vztahuje k serveru a né k webu. Tabulkový layout se opravdu v IE zobrazí až po načtení celé stránky, ale při dnešní průměrných rychlostech připojení je ta doba zpoždění minimální.
Což nic nemění na tom, že tabulkový layout je v dnešní době jaksi hodně podprůměrná práce ;)
quinux
Profil
Railbot
Což nic nemění na tom, že tabulkový layout je v dnešní době jaksi hodně podprůměrná práce ;)
Ano, tomu se nebráním a nikdy jsem nenapsal nic proti tomu, že by byl ten tabulkový layout v pořádku :) Jen upozorňuji na to, že nabídnutá cena není za grafiku+kód, ale za grafiku+kód+aplikaci a není tedy "přemrštěná".
David Švestka
Profil *
V první řadě děkuji quinuxovi za rozumnou řeč.

V tabulce na titulní stránce je skutečně chyba, jinak si ale myslím, že co do validity to tragické není (ostatní chyby jsou v kódu počítadla toplist). Ještě se to bude optimalizovat.

V nabídce jsem poznamenal, že eshop je těsně před dokončením, klíčová slova ještě nebyla definována, proto mi to tyto výtky přijdou nemístné. Za odkaz na seo servis děkuji, pokusím se to podle toho optimalizovat.

Použití tabulkového layoutu je do značné míry věcí názoru. Existují zastánci obou řešení (tabulek a divů).

Kritika mi nevadí, naopak je to pro mě podnět pro zlepšení, jen mě trochu mrzí, že se takřka všichni zdejší "experti" vyžívají v seo a kritice tabulek (což je hrozně trendy, že), ale nikdo se nevyjádřil např. ke struktuře, přehlednosti, vzhledu apod...
lamas
Profil *
Mě se to líbí. Pěkná grafika, přehledné, něčím zajímavé.
Klidně bych si u tebe nechal udělat stránky (eshop) :-)

O layout vůbec nejde, jde o výsledný dojem a neznaméná,
že když bude používat divy, že stránky budou vypadat lépe.



PS: možná bych u menu označil na které stránce sem (barvou jako je hover).
Ale je to jen můj názor, takže se tím vůbec nemusíš řídit

celkem 9,5/10 pěkná práce
Cob
Profil
lamas, David Švestka

Toto není sekce "Názor na stránku"...
lamas
Profil *
Cob
nikdo se nevyjádřil např. ke struktuře, přehlednosti, vzhledu apod...
tak sem se vyjádřil

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0