Autor Zpráva
mo
Profil *
Dobrý den,

nabízím vytvoření webových stránek. Plně ovládám XHTML, CSS, JS, PHP a MySQL, takže můžu udělat i nějakou webovou aplikaci středního rozsahu. Jsem spíše kodér, ale trochu nadprůměrný design zvládnu.

Akorát nemůžu dodat žádné reference, protože jsem ještě nedělal žádný seriózní web (firemní prezentace apod.). Proto to nabízím velmi levně (cena dohodou). Pokud se bude jednat o pár statických stránek a budete již mít navržený design, jsem ochoten to udělat zadarmo (kvůli referencím).

Pokud, máte zájem popř. víte o někom, kdo by měl, tak mi napište na e-mail mat.ond@gmail.com nebo lépe na ICQ: 442 642 912.
quinux
mo
Akorát nemůžu dodat žádné reference, protože jsem ještě nedělal žádný seriózní web (firemní prezentace apod.).
Referencí nemusí být nutně "seriózní" web. Postačí i práce "jen tak". ;o)
Peter Kincel
Bez referencií to ide ťažko. Nemáš ani vlastný "seriózny" web? Pokiaľ áno, možno by som o nejakej práci vedel ;-).
Manq
Referencí nemusí být nutně "seriózní" web. Postačí i práce "jen tak". ;o)
Přesně tak, každý nějak začínal. Nikdo nedostal hned ze začátku zakázku seriózní firmy apod.
mo
Profil *
No já si spíš jen tak hraju doma na lokalním serveru, než abych dělal nějaké pořádné stránky a házel je na net. Navíc nejsou zas až tolik propracované (validní), jako kdybych je dělal pro někoho. Prosím, nehleďte na obsah...

http://it-team.csrune.com/index.php
- stránky pro alianci v jedné hře

http://mathew.ic.cz/
- skladiště

http://fyzici.ic.cz/index.html
- pro pana učitele informatiky, aby neřekl, že se o IVT flákám

Peter Kincel: nedokáže si představit, co bych na "vlastný seriózny web" dal, kromě toho, že jsem ten a ten od tamtud a tamtud, což nikoho nezajímá...
Tomáš Hanus
mo
jestli chceš, klidně bych pro referenci něco zadarmo měl (pouze kódování), možná i dlouhodobější spolupráce
Peter Kincel
nedokáže si představit, co bych na "vlastný seriózny web" dal, kromě toho, že jsem ten a ten od tamtud a tamtud, což nikoho nezajímá...

Mýliš sa, vystúpil by si tak z internetovej anonymity, čo by ťa predsúvalo pred ostatných ľudí, čo si chcú webdesignom privyrobiť. Radšej prácu zverím niekomu, kto ma vlastný poriadny web, ako niekomu, kto ho nemá. To je môj skromný názor.
mo
Profil *
kto ma vlastný poriadny web

Však to není problém, abych si udělal svůj web. Jenže úchvatný design, validní XHTML kód apod. mi budou na dvě věci, když tam nebudu mít co dát, kromě jména a adresy...
Mistr
mo
když tam nebudu mít co dát, kromě jména a adresy...
Můžeš tam přece dát například fotografie. Lidé mají rádi fotografie; zvláště pak přímo Tvoji. A nebo můžeš na svůj web vložit třeba blog a psát si do něho, co jsi prožil hezkého. Krom toho můžeš na webu uveřejnit i několik zajímavostí a neotřelých informací o obci, kde bydlíš.

Je to prostě další ze způsobů, kterak o sobě dát vědět.
mo
Profil *
Mistr
Dělat takovéhle stránky my přijde naprosto zbytečné. Mě osobně vůbec nezajímá, že nějaký Franta byl v sobotu na výletě a nějaký Pepa se ožral v hospodě. Taky mě nezajímá, jestli je Franta pohledný nebo vypadá jako gorila. Informace o mém městě určitě nebude nikdo hledat na webu nějakého puberťáka.
Takových stránek jsou na Internetu milióny...
elefant
Profil *
mo
Mě osobně vůbec nezajímá, že nějaký Franta byl v sobotu na výletě a nějaký Pepa se ožral v hospodě.

Tak vymysli nieco jedinecne, nikto ti nevravi, ze tam musis mat blog... Ale s tymto (ako vravis pubertackym) pristupom si asi zatial nejaku slusnu zakazku nenajdes.
Peter Kincel
mo
Dělat takovéhle stránky my přijde naprosto zbytečné. Mě osobně vůbec nezajímá, že nějaký Franta byl v sobotu na výletě a nějaký Pepa se ožral v hospodě. Taky mě nezajímá, jestli je Franta pohledný nebo vypadá jako gorila. Informace o mém městě určitě nebude nikdo hledat na webu nějakého puberťáka.

Tak, stačí už len napísať list na rozlúčku a ísť si to hodiť. Často nariekaš nad svojou zbytočnosťou? Takto úspech naozaj nedosiahneš...
quinux
mo
Informace o mém městě určitě nebude nikdo hledat na webu nějakého puberťáka.

No nevím, sice odkud jsi, ale věz že spousta měst a obcí u nás nemá kvalitní weby a některé dokonce vůbec žádné, takže nejsi-li zrovna z Prahy (o té je asi nejvíce webů), tak prostor určitě máš a vždycky se dá něco dobrého vymyslet.
Zdeněk Košťál
mo

Toto jsem si říkal i já a nikam to nevedlo. Poté, co jsem si udělal web, jsem dostal tolik nabídek práce že jsem už přes čtvrt roku zavalen a nestíhám pracovat. Opravdu se to vyplatí, i když se to nezdá. Referencí sice nemám také moc, ale do začátku stačí osobní web, když si na něm dáš záležet.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: