Autor Zpráva
maxmin
Profil *
Sháním člověka, který by byl schopný v krátké době naprogramovat menší soutěž v PHP.

1) Na stránku přidat 4 soutěžní otázky a jednoduchý formulář pro registraci mailové adresy, případně jména a hesla.
2) za registraci a správnou odpověď získá každý X bodů.
3) Každý registrovaný může do soutěže jednoduše pozvat kámoše tím, že zadá jejich e-mailové adresy
4) Na každý z těch mailů se odešle html mail s otázkou. Za každou správnou odpověď získá 1b ten, kdo je do soutěže pozval.
5) Vyhraje ten, kdo pozve do soutěže nejvíce lidí, kteří správně odpoví
6) Nějak jednoduše ošetřit, aby jeden člověk nemohl odpovědět vícekrát

Jde mi o nějaký funkční kód, vzhled si už upravím a nahodím do našeho webu. Nabídky posílejte na jakub@koloboty.cz
armin
Profil
zdarma? Pokud ne, v jakem rozmezi $$$ jsi ochoten akceptovat nabidky.
Ondřej Fejtek
Profil
Neuvádíš odměnu ani kontakt.
maxmin
Profil *
zdarma samozřejmě ne! Tím nabídky posílejte na mail jsem myslel Vaše cenové nabídky :-) Tel 776147144. Už mám nabídku za 3000kč, že to udělá cca do týdne až dvou. Pokud to někdo zvládne rychleji nebo levněji tak pište nebo volejte. Jo a můžete na to vystavit doklad, nebo něco abych si to dal do nákladů?
oogi
Profil
Nějak jednoduše ošetřit, aby jeden člověk nemohl odpovědět vícekrát
OT: Obávám se že toto nepůjde složitě, natož jednoduše...
hehe
Profil *
Skoda ze ted nemam tolik casu, bych to udelal do 3dnu:(

Nějak jednoduše ošetřit, aby jeden člověk nemohl odpovědět vícekrát
OT: Obávám se že toto nepůjde složitě, natož jednoduše...

Pokud se uzivatel pri odpovidani bude muset prihlasit tak to udelat samozrejme lze
oogi
Profil
hehe
Jeden uživatel ošetřit jde, ale v požadavcích je jeden člověk - a ten se může klidně registrovat vícekrát.
web38
Profil *
maxmin: spravim ti to za 2500 KC a za tyzden, ozvi sa web8@zoznam.sk
maxmin
Profil *
Díky moc za nabídky, už jsem našel člověka se kterým to řeším.
armin
Profil
Skript je po 1,5 hodince hotovej :)
hehe
Profil *
Pokud to je cele napsane a odzkousene za 1,5hodiny, tak chudak ten kdo to tu poptaval.
armin
Profil
hehe: Co na to rict... maxmin tak trosku vi co chce, ma celkem slusne znalosti z php, db, html a vse si sam kontroloval... zkus si za par let ve slovniku cizich slov najit co znamena slovo flexibilita ;)
maxmin
Profil *
Jsem maximálně spokojený.

Armin udělal vše jak jsem si přál. Po 1,5 hodince to měl skoro hotové, dnes se s tím ještě nejméně hodinku štval a vychytával moje další požadavky.
Cenu jsem akceptoval předem a připadá mi přiměřená. Raději to zaplatím tomu, kdo udělá profi práci za hoďku a půl, než bastlířovi, který nad tím stráví dny. Armin.sk Vám můžu jedine doporučit.
hehe
Profil *
hehe: Co na to rict... maxmin tak trosku vi co chce, ma celkem slusne znalosti z php, db, html a vse si sam kontroloval... zkus si za par let ve slovniku cizich slov najit co znamena slovo flexibilita ;)

to si tu opet hrajes na nekoho kdo ma nad vsema navrch nebo co?:)
Maxmin tu hned pod tebou rika,ze jeste dnes se delali nejake upravy. Pokud si nic podobneho v minulosti nedelal, nebo nemas cast hotovou z jineho projektu, tak proste se to za 1,5napsat neda. Tim myslim, postavit databazi, udelat par peknych objektu. Otestovat zda maily chodi v poradku a co s nejnizsim spam levelem, aby prosly i na atlasu. atd. NEvidim teda do konkretnich pozadavku, ale treba mala administrace jeste k tomu i kdyz to asi nebyl tento pripad, kdyz rikas ze maxmin ovlada db. ( jo jeste predprojektova priprava:))

Nijak nepodcenuju tve moznosti a schopnosti, ale napsat to poradne, cele od zacatku za 1,5hodiny proste nelze:)))


Samozrejme ja jsem rikal tyden, to ale nebyl samozrejme cas realizace 8hodin denne:)) proste ve volnem case se to do tydne da krasne s testovanim atd udelat. To rikam jen proto, aby si snad nemyslel nekdo, ze bych to delal tyden a tudiz nauctoval 5x 8 hodin:)))

a konec OT:)
armin
Profil
Vcera byl skript plne funkcni, dnes se dodelavali veci ala overovani poctu bodu, unsubscribe, atd... (to i zde v pozadavcich nebylo => jedna se o veci navic). Vse je blbuvzdorne - osetreno regularnimi vyrazy, nejde to nijak obelhat, nejde zjistovat body cizich lidi... ale ja nejsem povinen zde psat co jsem delal. Holt je to hotovo, v podstate na pockani, klient je spokojenej co me u vsech zakazek tesi 8-)
djlj
Profil
Vy máte problémy. 1 a půl hodiny je na tohle v pohodě reálnej čas. To jen nesmíte ještě surfovat ne netu, psát si na ICQ a další věci.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0