Autor Zpráva
Tomasek
Profil *
Ahoj, rad bych se zeptal, zda-li se najde nějaký člověk, který by mi pomohl s překladem českého projektu do slovenského. Nejedná se o moc slov, jde spíše o překlad slovíček. Nerad bych měl na webu nějaké špatné věty či slovíčka. Vaše odpovědi popř. tipy kde takovéhoto "překladatele" najít, mi posílejte prosím na mail 21let@seznam.cz, diky moc. Tom
polout
Profil *
co za to ?
Tomasek
Profil *
No to je trosku spatna otazka. Ja to domlouvam vlastnikovy webu, ktery ho administruje a vytvari. Samozrejme, je za to schopny zaplatit. Proto nabidky na muj e-mail popr. i zde. Nekdo si bere napr. taxu na hodinu nekomu staci treba neco jineho. Zalezi na nabidkach.
Worker
Profil
Ponúkam preklad z češtiny do slovenčiny, urobím (ak by bolo potrebné) aj slovenskú verziu webu.
Referencie: http://kreta.rovnou.cz/sk/index.html .

J. Žembery
www.zh.sk
andre
Profil *
ja by som nebol taky odvazny s tymi referenciami :)
(skus si to aspon po sebe precitat.. par chyb tam je ;) )
Tomasek
Profil *
Spíše hledáme nějakého studenta či člověka, který by se takto chtěl podílet na nově se rozjíždějícím inzertním serveru.
MerryGirl
Profil *
Dobry den,

nevim jestli je Vase nabidka jeste aktualni, ale popripade bych mela zajem. Jsem studentka VS, a zila jsem 18 let na Slovensku, zde mam udelanou i maturitni skousku ze slovenskeho jazyku. Jinak jsem se narodila v Cechach. V pripade zajmu mne kontaktujte na MerryGirl@seznam.cz. S pozdravem Martina.
tomas657
Profil
V prípade záujmu ma kontaktujte... - powerfighter@azet.sk, www.powerfighter.wz.cz

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0