Autor Zpráva
Mynus
Profil
Hi, ak by náhodou niekto niečo chcel, rád pomôžem či už to je header, banner, logo, reklama, avatar, návrh na tričko, poprípade celý design ... atď, .. všetko grátis ( za nejaké šírenie dobrého slova a tak.. ) heh :)

pár vecí čo som robil:
a) flipy

Návrh na triko :)
Wall
Wall2
req na header (fórum bezmena)
Avatar (tema ecko) ... pôvodne 6 oddelených
Návrh na kamión

b) súťažné
Nevýherný návrh-súťaž ICM
Nevýherný návrh-súťaž logo hudobného festivalu Tatra Banka

c) tlačítka pre jedno fórum
1 (nutnosť zakomponovania loga)
2

d)plagáty atď..


plagat2
návrh na header1
návrh na header2

jo a este. P.S: ak by nahodou niekto nieco hcel, momentalne nie som doma ale v Prahe a tu nemam taky PC :/, ale budem rad ak budu requesty a budem sa snazit splnit :)
Axamith
Profil
Tvoje návrhy se mi líbí. Koncem prázdnin budu rozjíždět další projekt a grafik by se hodil. Navíc to, na čem zrovna dělám není úplně doladěné. Pošli mi na sebe kontakt na ICQ 272-279-390, tam se můžeme dohodnout.
Rokka
Profil
Tvoje návrhy jsou moc pěkný. Je videt, ze tomu rozumíš. Jen bejt tebou, tak si svoji práce víc cením. Prodej svou grafiku!!!
Mynus
Profil
heh diky moc, cenim si.
Hm a predavat, nevim ci som az na tolko zdatny a skuseny aby som to mohol predavat :), ale keby nahodou chcel byt niekto stedry a velmi spokojny rad poslem cislo uctu:D
Kangoo
Profil *
Myslíš, že by si zvládnul nakreslit ikonky pro předpověď počasí ?
art4web
Profil
Kangoo
Nechcem kaziť toto vlákno - zároveň sa aj ospravedlňujem zakladateľovi. Ale práve som dokončil jednu prácu kde som robil aj ikonky počasia. Ukážka je tu. Na deviantart mám aj kontakt.
Kukooo
Profil *
art4web

V akej pribliznej cenovej hladine sa pohybujes za take ikonky?
art4web
Profil
Kukooo ICQ:336-491-462
Mynus
Profil
art4web ... pekné ikonky ! :)
DORIAN
Profil
Ahoj.
potřeboval bych vědět jakým zpusobem jsou dělány headery na http://p2p-world.no-ip.info/lister.php
je to dělané v php a mě by zajímalo jak autor vložil pod spodní a vrchní malý header obrázek.
Vypitval jsen to v editoru a objevila se mi v tom tabulka s img.
díky
Gekon
Profil
DORIAN
Tak si na to založ vlastní téma.
-.dEn00.-
Profil *
hej Mynus pls daj icq alebo ja moje ICQ: Číslo ICQ: 408-567-410
SKYPE: denoo9
email denoo@centrum.sk den00@pokec.sk
chcel by som od teba spravit BANNER OZVI SA CO NAJSKOR PROSIIIIM!!!.............
Mynus
Profil
http://www.mynus.szm.sk/ .. tak na ukazku docasne, vlastna domena mynus.sk je v stadiu riesenia...
tepelny reaktor
Profil *
-.dEn00.-

Hned po precitani Tvojho prispevku som vedel, ze potrebujes vytvorit banner pre nejaky CS clan apod., po tom co som tvoj nick hodil do Googlu som sa o tom aj presvedcil :-)

http://www.denoo.estranky.cz/fotoalbum/ja-den00
omega
Profil *
Mynus: mam zaujem o tvoje sluzby, napis mi na web8@zoznam.sk a dohodneme sa.
DAvid
Profil *
Ahoj mužeš mi tu na sebe nechat kontakt nebo napiš prosim na tohle icq Mynus dik předem 195 948 906 předem dikas
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0