Autor Zpráva
Pavel
Profil *
Nechcete někdo pro jednoho negramotného blba (tj. pro mne) za mírný obnos (tak do 3 až 4 tis. maximálně) vyrobit níže popsaný "projekt" do školy?

Mám za úkol vytvoření semestrálního projektu. Projekt bude splňovat tyto
podmínky:
* bude obsahovat minimálně 6 HTML souborů,
* z toho jeden řídící s rámy (frames),
* ostatní pro "náplň rámů",
* soubory budou vzájemně provázány odkazy,
* bude použit text, obrázk, tabulky, seznamy,
* vzhled budou určovat kaskádové styly uložené v externí tabulce stylů
* bude obsahovat alespoň jeden skript pro dynamickou změnu vzhledu

A pozor - nesmíme použít programy typu frontpage, ale musíme to "ručně"
vypsat pomocí např. Notepadu, apod.

Ozvěte se prosím na e-mail: psuransky@csob.cz

díky

Pavel
Honza Hučín
Profil
Hele a nechceš se to za ty 4 tisíce naučit? Není to tak těžké a za ty prachy to není špatný job. Třeba ti pak dá podobnou zakázku spolužák a začneš těžce vydělávat.
thingwath
Profil *
Přehlíd jsem něco, nebo je to skutečně práce tak na hodinku, možná dvě?
Michalek
Profil
Taky si myslim, ze je to prace na hodinu, ani ne.
Jenom nevim - "semestralni" projekt s RAMCI? Co to je za ucitele (skolu?)?
FrontPage x Notepad - smazes hlavicku a nikdo to nepozna, nebo se mylim?
Yuhů
Profil
reaguji na všechny poznámky výše:

ano, je to práce na hodinu

ty rámce mě taky zarazily. Ten učitel je dost mimo, ale zase za ty prachy, co dostává...

ano, stačí smazat hlavičku generator a nikdo nepozná, že to není z Notepadu.
Pavel
Profil *
Děkuju všem za odpovědi.

Naučit se to nechci, kdybych na to měl chuť tak jsem k tomu doma sedl sám, ale mám dost práce i bez toho. Na hodinku je to práce pro toho kdo tuší o co jde, já bych nad tím zbytečně trávil tři dny a tudíž je to pro mě dobrý obchod (je to vlastně dobrý praktický příklad relativity).

Tímto se s Vámi loučí jeden negramotný blb v oblasti věd počítačových. Jo až zase Vy pro změnu nebudete vědět co s penězi za podobné skvělé kšeftíky, tak se mi ozvěte. V "civilu" jsem ředitel banky.

Pavel
ronnie
Profil
To nemyslis vazne ?????
Yuhů
Profil
když tak o tom přemýšlím, tak je české ekonomické školství docela dobrá škola života. Tady máte, milí studenti, úkoly a nakupte jejich řešení za co nejmenší náklady. Škola života.

Není pak divu, že mám ze studentů ekonomických směrů v reálu rozpačité pocity.
Pavel
Profil *
Milý moderátore Yuhů, opravdu si myslíš, že pro studenta ekonomie je důležité umět něco napsat v HTML?

Já ne.

Pavel
Michalek
Profil
Spíše netuším, proč Vás to učí :-)
Yuhů
Profil
Pavle, pokud se takhle budeš stavět ke všemu, tak na co ta škola je?

Já to chápu tak, že dneska nemá smysl učit se něco specifického, ale spíše nabrat všeobecné vzdělání.

Ale upřímně vzato si opravdu nemyslím, že pro studenta ekonomie je důležité něco napsat v HTML, v tom ti dávám za pravdu. Proč sis ten předmět zapisoval?
Pavel
Profil *
Neboj, stavím se takhle jen k tomu co pro mne postrádá jakýkoliv praktický význam - jako například HTML.

A ten předmět je bohužel povinný. Jmenuje se to pěkně - Manažerská komunikace, ale ta přednášející to pojala dost blbě. Minulý semestr to ještě šlo - dělala z nás dělala sekretářky a vyráběli jsme šablony, slučovací tisky dopisů, apod., což je sice zajímavé, ale zase to není náplň na semestr - já se to třba kdysi učil během asi tak hodiny v práci, když to bylo potřeba. Ale práce s HTML mi do náplně předmětu opravdu nesedí.
Aggi
Profil *
No k tomu všemu, pokud by od lidí jako je Pavel bylo pravidelně, množství zakázek tohoto typu, množství a ceny, velice rád se toho ujmu, a věřím že budu brzo bohatý...
Omouvám se, tohle opravdu není výsměch, ale dát tři, čtyři tisíce za tuhle jednoduchou věc...
Pro mě jako pro kantora docela nepochopitelné...
Pokud to myslíš pořád vážně, mě se ty peníze opravdu sejdou...
Kontakt na mě: Jilek.Michal@seznam.cz nebo ICQ 277 600 607
Michalek
Profil
Pozde, uz je hotovo :-)
doooky
Profil *
ja sem v html 4měsíce a zlvládl bych to levou zadní...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0