Autor Zpráva
radimh
Profil
Pro odborný server ITBIZ.cz o informačních a komunikačních technologiích hledáme externí spolupracovníky a redaktory. Pozice je vhodná i pro studenty a absolventy. Spolupracovat se serverem ITBIZ.cz můžete také při zaměstnání.

Náplň práce:
Externí odborný redaktor připravuje a píše vlastní odborné články věnované informačním a komunikačním technologiím. Rozsah článku je 4 000 - 5 000 znaků včetně mezer.

Hledáme autory, kteří se zajímají o informační systémy, ERP, CRM, call centra, software Business Inteligence, internetový marketing a další anebo jsou schopní o těchto tématech psát.

Jako zdroj informací pro své články využívá tiskové zprávy, magazíny, informace od firem a články na internetu.

Odměna:
Je nutné napsat minimálně pět článků. Následuje podpis smlouvy a poté jsou všechny vydané články zpětně proplaceny. Další měsíc už proplácíme články vždy 15. za předchozí měsíc.

Pokud se rozhodnete spolupráci ukončit před podpisem smlouvy, jsou všechny vydané články také proplaceny.

Odměna je vyplácena na bankovní účet autora vždy 15. dne následujícího měsíce honorář v rozmezí od 150 – 800 Kč za každý článek. Odměna je závislá na kvalitě a čtenosti článku.

Honorář je proplácen pouze v případě, že celková výše odměny za minulý měsíc dosáhne minimální částky 400 Kč. Jestliže redaktor této částky nedosáhne, přesouvá se výplata honoráře na další měsíc.

Požadujeme:
* znalost oboru informačních a komunikačních technologií (IT)
* přístup k internetu
* spolehlivost a pečlivost

Výhodou:
* zkušenosti se žurnalistikou a psaním článků
* znalost anglického jazyka

Nabízíme:
* jistotu stabilní a rostoucí firmy
* získání nových zkušeností
* pravidelný měsíční honorář podle počtu článků
* bonusy za čtenost článků

Pokud vás tato externí pozice zaujala, kontaktujte prosím šéfredaktora odborného serveru ITBIZ.cz. Pošlete prosím svůj strukturovaný životopis. Také nám napište krátkou informaci o sobě, svých zájmech a znalostech informačních technologií. Jestliže jste s některým médiem spolupracovali, pošlete prosím ukázku vašeho článku.

Kontakt
Radim Hasalík, šéfredaktor
prace(zavinac)itbiz.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0