Autor Zpráva
Astav
Profil *
Ahoj,
píšu to sem spíše tak pro zajímavost - co byste si řekli za vytvoření web. prezentace jako je na adrese astavebni.cz?

zkuste napsat své osobní hodnocení, kdyby to bylo vaše dílo a měli byste si to nějak ohodnotit, předpokládám, že se vaše názory budou dost různit.. velice předem děkuji..
Plaváček
Profil
Astav

Nebudeme hodnotit web, jehož nejsi autorem. Otázka ceny za tuto práci je irelevantní, protože zálezí na dohodě mezi prodávajícím a kupujícím.

Navíc jsi ve špatném vlákně.
Astav
Profil *
Neřekl bych: se na to podívej tak, že se mi prostě takovej web třeba líbí a chtěl bych udělat podobný, jenom vůbec netuším co si za to potom autor řekne, rád bych to věděl dopředu a navíc si myslím, že vyčíslení hodnoty práce není nic zvláštního = moje otázka není irelevantní. Ano cena záleží na dohodě mezi dvěma subjekty, ale další věc jsou nějaké normální tržní ceny, něco třeba jako znalecký posudek atp. To se tady člověk musí o všechno prosit.

Mám vzkaz přímo pro Plaváčka - nehrej si na moderátora.. Ostatní prosím o vyjadřování se pouze k hodnotě webu. Děkuji.
Railbot
Profil
Astav
Jsi ve špatném vlákně.

To se tady člověk musí o všechno prosit.
A stává se, že když někdo prosí o blbost, tak je to stejně k ničemu.

Zkus zapojit mozek, možná je jednodušší napsat autorovi toho webu a zeptat se přímo jeho než chtít, aby si kdekdo cucal z prstu nějaký odhad.
Mistr
Profil
Astav
Mám vzkaz přímo pro Plaváčka - nehrej si na moderátora
Na druhou stranu je třeba mít na paměti s jak významnou osobností internetu "mluvíš". Takže bych se osobně, být Tebou, trochu krotil v poznámkách.

vyjadřování se pouze k hodnotě webu
Našel jsem na webu spoustu nedodělků a chybiček. Krom toho se mi - možná osobní vkus - nelíbí celkový vzhled stránek. Například mi k sobě nejde ta zelená hlavička s barvami na zbytku stránky.
Plaváček
Profil
Astav

Nejsem moderátor. Nehraju si na něj. Odpověděl jsem ti. Stanovit hodnotu webu z povrchního pohledu prostě nelze.

Ve webdesignu neexistuje znalecky stanovená cena, vždy záleží na tom, kdo zakázku dělá a kolik je ochoten klient investovat. Ale dám ti orientační příklad. Za web v podobném rozsahu bez administračního rozhraní, ale v odpovídající (to jest potřebné) kvalitě si solidní webdesignerské studio řekne od 15 do 20 000 Kč. Stačí ti to jako odpověď?

A zdrž se, prosím, osobních útoků. Ty neznáš mě a já neznám tebe a není důvod na sebe házet špínu.

Moderátora poprosím, aby toto vlákno zamknul a mou odpověď klidně vymazal.

Děkuji.
Astav
Profil *
Děkuji všem za Vaše reakce. I Plaváčkovi za jeho vyjádření k tématu a také se mu omlouvám. Souhlasím se zamčením tématu.
SuFF
Profil
No, upřímně řečeno bych si za tenhle web asi víc než stokorunu říct neodvážil (tedy samozřejmě bez redakčního systému) ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0