Autor Zpráva
_suff
Web-grafika.cz dostane nový kabát, a vzhledem k tomu, že ten starý design je docela hezký a byla by škoda ho šoupnout do šuplíku, rozhodl jsem se, že ho zkusím prodat... pro bližší info pište na email web[at]graphique.cz ;)
karlosna
Profil *
dam 500
Railbot
Tím designem je myšlena ta bílá plocha ohnutý list papíru v menu?
_suff
Tím designem je myšlený ten světlý layout se vším všudy (samozřejmě s přepsáním loga atd.) .. a za 500 ho neprodám ani náhodou...
fejtis
Profil *
a za 500 ho neprodám ani náhodou...

Tak to hodně štěstí při prodávání pár čar a loga.
Morasino
Dal bych max. stovku to je práce na půl hodiny a zvládne to každý začátečník.
_suff
Nežádal jsem žádné odhady ceny....
Jayson
Profil *
Tak tomuhle se musim opravdu jenom smát, souhlasim s Railbotem a fejtisem. neni to nic jiného než 15minut práce. To bych se stiděl za to ještě něco chtít.

btw. 500 je opravdu mimořádná nabídka za 15minut.
_suff
tak až se naučíš česky, tak se můžeš začít stydět s tvrdym i ;)
Jayson
Chlapče, každý jednou chybuje, ale to dítě pochopit nemůže.
_suff
Hele, já se tady nehodlám hádat...pokud ten design nehodláš koupit, tak si tohohle vlákna prostě nevšímej. Nikdo se tě neprosí o hodnocení kvality webu ani o odhadování mého věku...
//btw. prostě mi jen přijde jako slušnost když už se někomu vysmíváš alespoň psát bez pravopisných hrubek ;)
Jayson
Já už se tomu musím fakt jenom smát, nebudu prostě s tebou diskutovat o něčem čemu nerozumíš.
_suff
lol...ty seš fakt dobrej...já ti řeknu, že se s tebou nehodlám bavit, a ty mi na to odpovíš, že se mnou nebudeš diskutovat o něčem, čemu nerozumím? To ty seš tady k smíchu...
_suff
kvůli nechápavým uživatelům, kteří jsou "lehce" OT, zamykám téma, pokud vás zajímá koupě těch stránek, pište na email...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.