Autor Zpráva
pospichalales
Profil
Hledám někoho, kdo pro mě nařeže a nakóduje hotový grafický návrh zdarma.Zájemci pište sem nebo na e-mail ales@slapanov.cz nebo na icq 495755229

Grafický návrh si můžete prohlédnout zde: http://pospichalales.net/layout.jpg
Keilew
Profil
A budu z toho mít aspoň reklamu? Kolik UIP očekáváš?
pospichalales
Profil
reklamu to nevím ale tam jak je to kódování šablon tak tam budeš mít odkaz na tvé stránky.co je to UIP?
Keilew
Profil
Počet unikátních návštěvníků za den...
pospichalales
Profil
jako myslis ze bys mi nejaky sehnal? to nebude potreba hlavne kdyz mi nekdo nareze a nakoduje ten graficky navrh.jinak na me stranky chodi asi 60 unikátních návštěvníků za den.
Keilew
Profil
pospichalales
Ne, myslím to tak, že zadarmo jsem ochoten udělat něco pro web, kterej mi nabídne reklamní banner (ne nijak velký) a aspoň 1000-1500 UIP. To je pak pro mě rentabilní, jinak je to charita...
Plaváček
Profil
pospichalales

Nevím, jestli někoho najdeš, ale já osobně si myslím, že tenhle grafický návrh se rozumně nakodovat nedá.
wreptile
Profil
Viz. Plaváček. Řekl bych, že ten návrh se nedá dobře nakódovat, z ohledu rolování atd. Kdyby byl aspoň trochu normální, nakódoval bych ho.
pospichalales
Profil
Můžete mi říct co konkrétně na grafickém návrhu nejde nakódovat? Chybu bych opravil.
Railbot
Profil
pospichalales
komplet průhledné pozadí, nestandardní font, všudypřítomné kulaté rohy, stín kolem stránky a pozadí s pevnou velikostí?
tiso
Profil
Plaváček, Railbot - už som mu to naznačil cez icq, viacej to neriešim...
pospichalales
Profil
Ty by jsi mi ten grafický návrh opravdu nařezal a nakódoval? Jestli ano, tak napiš na e-mail ales@slapanov.cz nebo na icq 495755229 a pak se domluvíme dál.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0