Autor Zpráva
James_Scott
Profil
Hledam nejakou praci jako externi XHTML,CSS coder.
Jelikoz ted znovu zacinam(drive uz jsem nejakej ten web delal,ale bohuzel uz nefunguje) tak nemam zadne reference az
na svuj osobni web www.scottweb.linuxgames.cz.
Prvni web co bych kodoval by byl nejspis zdarma(nebo velmi levne),abych mel nejaky reference.
kontakt: s.c.o.t.t@seznam.cz
skype: james_scott1
evita
Profil *
promin, ale vis o tom, ze ten svuj web nemas validni?
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fscottweb.linuxgames.cz% 2F&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0
evita
Profil *
ale nic ve zlym, kazdy nejak zacinal :o)
Railbot
Profil
evita
Tady není hodnocení stránek. Navíc proč by mělo vadit, že web nemá validní? Jasný začátečník jsi zde ty.
lumik
Profil *
Jamesi, v nazvu webu mas scott a v headeru máš jen scot :)

Railbot : proč by to mělo vadit? Ty by sis nechal udělat web od člověka, který ho sám nemá validní? Nevím nevím...
roberta
Profil
lumik
napr. od programátorov www.google.com by som si dal vytvoriť hociaký web...
Railbot
Profil
lumik
Validní web není záruka kvalitní práce. Tak proč by nevalidní měl znamenat nekvalitní? :) O nic nejde.
James_Scott
Profil
Web ani nema byt validni... delal jsem ho dost narychlo,a tak jsem se tim nechtel piplat... co se tyce toho loga,vypada to sice blbe,ale aspon neco ;) ..ja grafiku vubec nedelam,to logo mi delal zacinajici grafik
James_Scott
Profil
Nabídka stále platí
mamdr
Profil *
Přesně tak, validita, scrict CSS, zavrhování tabulek - moderní nesmysly které stejně v reálném světě jsou každému putna
Railbot
Profil
mamdr
Tak ti doporučuji do toho reálného světa nahlédnout. Plácáš nesmysly.
zacatecnik2
Profil *
nevim no, na tu tvoji stranku sem vlez, klik sem na reference, potom sem se chtel podivat na zalozku skola a ta nefunguje... to si potom clovek udela dobry obrazek

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0