Autor Zpráva
MarekH
Profil *
Koupím internetové stránky s PageRankem 3 a vyšším. PR si můžete ověřit třeba na http://www.i-asap.net/nastroje-pagerank.php
Stránky mohou být i nepoužívané nebo na doménách 3 stupně (WZ a podobně). Můžete tak jednoduše přenechat nevyužívané stránky.

Za stránky dám minimálně 500 Kč. Čím kvalitnější budou, tím více (až třeba několik tisíc).
Domlouvat se můžeme přes ICQ: 327902080 nebo email: marek.holy@atlas.cz.
tomas657
Profil
na čo ti budú stránky na freehostingu?
dff
Profil *
kvuli page ranku :)

da si z nich odkazy na nejakej svuj web/web jeho klienta nebo cokoliv jineho....

pokud nemas zajem tak nic nepis,je to jeho problem k cemu mu to bude
MarekH
Profil *
Nabídka je jasně daná, kdo má zájem, může mě kontaktovat a domluvíme se.
Zároveň se může toto fórum uzamknout.
Keilew
Profil
No tak takhle jsem se fakt nezasmál. Kupovat kvůli PageRanku web... Hodnocení pana Page není jediné hodnocení na Googlu, je jen jedno z mnoha. Kde není SEO kvalita, tam ani smrt nebere a pagerank to nevytrhne...
tomas657
Profil
Kupovat kvůli PageRanku web... - úplne súhlasím, preto som sa pýtal, na čo mu to bude...?
anonymous
Profil *
6/10 - za kolik?
MarekH
Profil *
6/10 - za kolik?
Záleží samozřejmě na adrese, co je na ní za obsah, jakou má historii, atd. Jak jsem již psal - veškeré dotazy mi piště na ICQ nebo na e-mail.
anonymous
Profil *
MarekH
no nic...myslel jsem, že jde o PR, nikoliv o obsah, barvy apod.
tomas657
Profil
no nic...myslel jsem, že jde o PR, nikoliv o obsah, barvy apod.

tak potom mu nejde o pagerank...
MarekH
Profil *
Zopakuji to již po x-té.
Především jde o PR. Kdo má zájem, nechť mě zkontaktuje na ICQ nebo na e-mailu.
A řeknu to ještě jednou: jde mi především o PR, kdo má zájem prodat stránku, zkontaktujte mě na ICQ nebo na e-mailu.
Kdyby ještě někomu nebylo jasné, co má dělat, mohu to ještě napsat párkrát...
FiryCz
Profil
tomas657
Dotazy MarekHa jsou logické. Samozřejmě jde o PR, ale je jasné že je celkem důležité, o čem daný web bude. Nemá pro něj velký smysl kupovat několik webů s PR5, zaměřených na módu pro batolata, když potřebuje propagovat web o prodeji softwaru.
tomas657
Profil
Samozrejme, že nejde len o pagerank. Načo by mal na svoj web o predaji softwaru odkazy za webu napríklad o vesmíre. Potrebuje predsa odkazy za podobných webov a hlavne úspešných webov (pagerank nie je jediným hodnotením úspechu...)
MarekH
Profil *
Je pozoruhodné, že všichni ví, o co mám zájem... (ačkoliv nikdo nemá pravdu).

2 weby jsou již odkoupeny, pokud má někdo další, může mě kontaktovat. Jinak bych toto téma již opravu uzavřel, protože postrádá smysl pořád odpovídat dokola.
tomas657
Profil
bral by si napríklad web http://www.navstevnost.czweb.org
anonymous
Profil *
mně šlo o to, abych se dozvěděl alespoň "orientační" cenu, zda má cenu nabízet nebo ne
MarekH
Profil *
Ano, např. www.navstevnost.czweb.org bych také vzal.
MarekH
Profil *
Kdo se chce dozvědět orientační cenu stránek s vyšším PR (a chce ji opravdu prodat), nechť mě kontkatuje na ICQ nebo na e-mailu a pošle adresu stránky... (kolikrát to ještě napíši).
tomas657
Profil
Ano, např. www.navstevnost.czweb.org bych také vzal.

a za koľko? a nepíš stále, že máme písať na email, lebo toto je fórum na to, aby sa v ňom diskutovalo, nie na to, aby si zadal požiadavku a ľudia s tebou diskutovali cez email...
MarekH
Profil *
Podmínky jsou pro všechny stejné. Nepřeji si zde psát o cenách. Kdo není schopen respektovat podmínky, tak od něho stránku nekoupím. Je to jednoduché.
Zdeněk Košťál
Profil
MarekH

Dole máš odkaz na zamknutí témata.

Ostatní

Spletli jste si nejspíše sekci. Je položena nabídka a pokud ji nechcete využít, nepište. Dal sem kontakt a když chcete cenu, ptejte se jeho na ICQ/emailu, když to chce řešit raději osobně. Nevím co tu pořád řešíte...
quinux
Profil
Zdeněk Košťál
Dole máš odkaz na zamknutí témata.
Nemá, není registrovaný ;)
Washa
Profil
Nechci být další již v pořadí x-tý spamer, ale nechápu proč tu každý řesí na co to chce, podmínky jsou jasné a furt dokola tu nějací kreténi budou psát že to chce na bůh ví co, but to chcete prodat nebo ne co je na tom k nepochopeni!
Hnata
Profil *
jen doménu nebo i obsah?
MarekH
Profil *
to Hnata: stačí jen doména, ale pokud bude i s obsahem, tak je to výhoda. Stačí mě kontaktovat a domluvíme se.
to all: dnes bylo vykoupeno dalších 7 stránek, nabídka je stále aktuální
Hnata
Profil *
kolik jich jeste chcete?
MarekH
Profil *
to Hnata: Ještě stále nakupuji, až tato nabídka nebude aktuální, tak napíši. Jinak prosím opravdu o kontakt přes e-mail nebo ICQ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0