Autor Zpráva
=Sasa2002=
Profil *
Nabízím cca 200 - 600Kč za předesignování stránky http://www.tvpratele.info Jedná se o FAN stránku takže proto cena za design tak nízká. Předem děkuji za nabídky. Nejlépe ICQ: 335727500 nebo email sasa2002<zavináč>czechpark.com
Kcko
Profil
FAN stranka = FAN cena = FAN designer = FAN zakazka
=Sasa2002=
Profil *
Co tím myslíš?
zandom
Profil *
mozna mysli LAM designer :)
=Sasa2002=
Profil *
Tak já nečekám, že by napsalo nějaké designové studio...ale třeba někdo bude mít zájem získtat reference a pro studenta 600Kč třeba nebude málo.
anonymni
Profil *
ozve te se mi na ICQ 236-834-517
=Sasa2002=
Profil *
Anonym: A proč já?

Všem: Díky za nabídky...dnes večer určitě jednu vyberu...pokud ještě někdo má zajímavé reference...můžete stále psát.
woric18
Profil
Udělal bych to (i zdarma), ale vzhledem k časové tísní s mohu udělat jen grafický návrch.. a to v průběhu týdne či dva.
- Pak ten grafický návrch svěříte někomu kdo by ho překódovál na šablonu, pohrát si ve wordpressu a Nový design je hotov :-)
portware
Profil *
podívej se na: www.slamacomputers.eu - tam ti udělají web o jakým se ti ani nezdálo a na ceně se dohodnete.
kajaman
Profil
portware:
to je snad jen vtip?! Nehledě na barvičky, který jsou fakt hrozný, jsem napočítal jen v první větě ... nejdříve jsem chtěl spočítat chyby, ale vzdávám to.... posuďte sami!


Naše webstudio Vám nabízí kromě komplexních služeb i možnost zprosředkovat Vám webovou šablonu za 1100Kč a mi by jsme pouze převedli HTML,(x)HTML do PHP za to by jsme si naúčtovali 500Kč. Za 1600Kč by jste měli perfektní web za velmi nízkou cenu.Pokud chcete tuto variantu kontaktujte nás!
=Sasa2002=
Profil *
Tak už designera mám, ale nechci být ošklivý, ale slamacomputers by asi nebyla správná volba...pak poreferuji jak to dopadlo a ukážu vítěznýdesign.
polke
Profil *
portware:
A to ještě mají dole napsáno, že je to validní. No nevim, nevim, jestli je 16 chyb vallidní!!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0