Autor Zpráva
Senyx
Profil
Ahoj, měl bych malou prosbu na ty z vás, kteří umí ve FLASHi. Jako svou ročníkovou práci dělám web o matematice a potřeboval bych tam udělat FLASH s třemi osami pro ty, co nemají prostorovou představivost...
Jednoduše, byl bych vděčen, kdyby někdo převedl tento (nebo jakýkoliv podobný):

obrázek do FLASHe, buď jako nějaké "průletové video", nebo prostorový objekt s možností otáčení.

Jelkož ani já z toho nebudu mít žádný zisk, nemůžu vám nabídnout žádné finanční ohodnocení. Co vám ale nabídnout mohu jsou obdivné pohledy okolí, hřejivý pocit na prsou a odkaz (ikonu, baner) z té stránky.

Díky za zvážení, kontaktovat mě můžete zde, nebo na kontaktní údaje uvedené v profilu. Díky
Senyx
Profil
opravdu nikdo?
Senyx
Profil
tak, ještě jednou to vytáhnu a jestli se nikdo neozve, tak už nebudu otravovat ;)
Kukooo
Profil *
Senyx
Jelkož ani já z toho nebudu mít žádný zisk - budes mat z toho zisk (aj ked nie penazny).
Senyx
Profil
Kukooo
Dobrá, dostanu jedničku z matiky, ale to je tak vše. :)
ax123
Profil
co přesně bys potřeboval, možná bych to zvládl jako *.avi
Senyx
Profil
ax123
3D obrázek tří os, pokud by šlo o video, tak nějaký "průlet" ze kterého by bylo zjevné, že osa x je pravo-levá, y předo-zadní a z svislá, lépe to asi popsat nedokážu
jinak samozřejmě bych ti byl i za *.avi vděčný...
ax123
Profil
ok zkusím se na to podívat, ale nic neslibuju
ax123
Profil
tak jsem myslel, že to dám, ale nedal jsem zkusím se na to podívat ještě zítra večer, spíš s tím moc nepočítej
Senyx
Profil
ax123
nevadí, i kdyby to nevyšlo ti děkuju za snahu
Honza22
Profil
Hele, asi takhle, nejsem na tom tak dobře, abych něco takový zvlád, ale aspoň se pokusim pomoct...
Jestli sem Tě dobře pochopil, tak obdobný video maj punkáči z Visacího zámku na svejch stránkách, jenom tam maj nápis VZ, tak kdyby ti to pomohlo zkouknout, nebo se poptej, kdo jim to dělal, a obrať se na něj, myslim, že kdyby tam byly místo txt ty osy, tak by to vyžešilo Tvůj problém...;)
http://www.visaci.cz/_video/prulet_1.wmv
Doufam, že sem ti aspoň trochu pomoh....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0