Autor Zpráva
Muflon
Profil *
Našel by se zde někdo kdo by byl schopen naprogramovat úplně jednoduchý editor CSV souborů? Jen otevřít soubor, načíst ho do tabulky s možností editace textů, první řádek bude needitovatelný a samozřejmě nsledné uložení.
Něco klidně úplně stejného jako je http://www.darhmedia.hu/downloads/p13_sectionid/2/p13_fileid/3
jen zde nebude volba oodělovače, ale ten bude na pevno nastaven na středník. Bohužel nemam moc rychlé připojení k internetu, jinak bych si stáhnul Turbo Delphi a napragramoval sám, je to práce maximálně na 2h. Prosím cenovou nabídku.
souki
Profil
Takže to chceš jako EXE aplikaci nebo webovku?
armin
Profil
Muflon: Poprosil bych o 100 Kc :)))
http://www.snapfiles.com/reviews/CSVed/csvdb.html
armin
Profil
souki: Rekl bych ze nejspis hleda spustitelny program pod win platformu. Jako web si to nedovedu predstavit - bud milion formularu, nebo obyc tabulka + klikat na odkazy u kazde bunky/radku ze to chces editovat - dost neprehledne, neprakticke...
souki
Profil
Jako web by to právě byla rychlovka... Načetlo by to CSV, vyrobilo tabulku s políčkama a frčíme
Muflon
Profil *
Chtěl bych to jako windows aplikaci, protože jako webová stránka by ta editace byla pěkne pomalá a ne tak pohodlná jako práce s windows aplikací, leda to vytvořit v .NET, ale v PHP toho určitě nedosáhneš. Navíc to musí být windows aplikace, protože na pracovišti nemají internet ani intranetový server.

armin: znám ten program, ale je nepoužitlený pro obyčejné uživatele. Je to program pro pokročilé uživatele. Já potřebuju něco co je naprosto jednoduché, jen zvolí soubor k otevření, ten se otevře jak má, editování a uložení. Žádné volby, protože tím může uživatel jen nadělat paseku. Program je určen pro lidi, kteří neumí ani načíst a uložit dokument do CSV formátu v Excelu, natož používat něco takovéhoto. Lidí používají raději jednoduché programy bez nastavovátek, než něco co umožňuje mnoho voleb, protože se toho bojí, že něco podělají. Program by mělo používat u nás fe firmě 8 zaměstnankyň pro editaci CSV dat, která lezou z měřícího stroje. Proto sem uváděl i odkaz na ten zahraniční program, který by nám naprosto vyhovoval pokud by byl v češtině a jako výchozí separátor by byl středník.
souki
Profil
Muflon
Proč by to v PHP nemohlo jít? Pomalost vidím jenom v tom uploadu a následném downloadu. Zpracování musí být zákonitě rychlejší než na desktopu. Ale dosti OT - jen jsem se chtěl zeptat :)
Muflon
Profil *
souki: umíš si vůbec představit jak dlouho by trvalo vykreslení takové tabulky v HTML podobě o rozměrech 16 sloupců x cca 12 - 18 tis řádků a jak by se v tom asi tak snadno uživatel pohyboval za účelem editace? muel by si to uděla celé přes ajax s možností editace jen zvolené buňky, protože formulář s tolika políčkama by byl teda mazec a ukládání by bylo i tak pěkně náročné, ale hlavně než se to někomu zobrazítak to bude pěkná doba
souki
Profil
Nějaké fiktivní stránkování (načte se prvních 200 záznamů a dlouhý scrollbar - když scrolluju, načítají se další) a editace právě přes ajax. Šlo by to :)
Meris
Profil *
Cau
pokud to nebudes mit jeste v patek, tak se mi ozvi na omelkes@gmail.com a neco s tim udelame.
Martin-
Profil *
Pokud chcete mohu se na to zkusit mrknout, vypadá to že by to bylo hned (udělal bych to Winforms aplikací pod .NET 2)
(Ale nechce se mi to dělat zbytečně pokud to už máte)
ozvěte se: martin@somesoft.net
Martin-
Profil *
Mimochodem, nestačil by na to excel?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0