Autor Zpráva
Vladosik
Profil
Zdravím.
Nejdřív se omlouvám, že to prakticky nesouvisí s tvorbou www, ovšem rád bych zde svojí nabídku zkusil.
Hledám člověka který umí programovat v Assembleru. Sám tomu vůbec nerozumím. Mám zadání a potřebuji vytvořit funkční program.
Ten program mám od jednoho člověka hotový, ovšem v programu RIDE 51 to vykazuje dvě chyby.
Hledám člověka, který je najde, případně program upraví tak, aby byl funčkní a dělal to co má. Jsem pouze student, za pomoc nabízím 300-400 Kč. Ten program RIDE 51 mohu kdyžtak dodat.
Více na ICQ 344242310 nebo e-mailu vladosik@seznam.cz

Zde popis, co by měl program dělat.

; program pro ucici se spinac
; testuje se stav tlacitek A,B (na nultem a prvnim pinu P1)
; pokud je jedno stisknuto, zjisti se jestli je drzeno dostatecne dlouhou dobu
; tato doba je dana hodnotami v registrech R1,R2,R3 se kterymi pracuje podprogram pro zpozdeni 'delay'
; pokud je stisknuto i po uplynuti dane doby, ulozi se toto tlacitko do pameti
; a timto tlacitkem je mozne ovladat osvetleni
Mike8748
Profil
no, kdyby to nebylo pro x51 procesor, tak bych to klidne napsal.

nemuzes se zeptat toho cloveka v cem to delal?

dyztak to skus zkompilovat v A51 od Keil, mozna je to jenom nejakej specifickej rozdil kompilatoru
habendorf
Profil
Chlape nešťastnej, za ty dva měsíce, co zde už opakovaně někoho sháníš, by ses to musel naučit i s bodákem v pr... :o)
Vladosik
Profil
habendorf
To by mi muselo chybět pouze toto a ne X dalších zkoušek, které jsem upřednostnil:-)

BTW: Už jsem to opravil...;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0