Autor Zpráva
radek.vev
Profil *
Dobrý den,
nabízím výrobu stránek s integrovanou platební sms bránou (všichni čeští mobilní operátoři a slovenský T-Mobile a Orange). Zahesluji vaše stránky, heslo pak chodí návštěvníkům jako odpověď na platební SMS. Provize pro vás je přibližně 40-50% z ceny SMS. Potřebuji na to přibližně měsíc, cena dle náročnosti a dohody.
Kontakt: radek.vev@seznam.cz
Ice
radek.vev
až na to že to má jednu vadu na kráse a to že takový uživatel musí uzavřit smlouvu s těmito operátory, což nebude tvůj případ. Ty prostě to přes nějakého poskytovatele tohoto typu služby propojíš. Přečti si pořádně kolik jsou ty provize. Je to tak 30-40% maximálně. A u slováků je to z 43 SK výdělek 13 SK z toho se ještě platí 1SK jako odpovědní sms a následně ti to devalvuje převod na CZK, takže jsi na nějakých 10%? Pokud se pletu tak mě oprav, ale mám s tím již zkušenost.
honzaan
Profil *
10% ? jeste min...:)
radek.vev
Profil *
Dobře, možná jsem střelil příliš od boku, pro zájemce trochu upřesním.

Například:
- z české smsky za 50 Kč máte 17-20 Kč + DPH
- z české smsky za 99 Kč máte 35-42 Kč + DPH
- ze slovenské smsky za 47,60 Sk máte 11,70 Sk + DPH
V provizích už je cena jedné odpovědní SMS započítána.

U těch 42 Kč + DPH z 99 Kč jste na 50%. Tak je to...
Nejsem určitě jediný na světě, kdo ví jak na to. Ale vím, tak jsem zkusil nabídnout.
Dusko
To, co tu ponukas (integraciu platobnej brany cez SMS) je zalezitost na max. par hodin. Podla provizii sudim, ze ide o PiPay.cz. Je to az primitivne jednoduche. Aky-taky navod je i na ich stranke.
radek.vev
Profil *
Dusko
A to všechno co tu píšeš, vadí to něčemu?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0