Autor Zpráva
Demitra11
Profil
Ahojte mam moc casu a nevim co delat tak by sem se chctel zeptat jestly nekdo nema napad na naky dobry Projekt ktery je tvoren s php,html,css
Taps
Profil
Demitra11
Co ta tvá online hra??
Demitra11
Profil
jj tu dela ted jeden muj kamos on je take programator tak mam trochu volna a pak az dostanu muj vlastni pc mu budu mňpomahat ale chtel bych popritom dela jeste neco
Flip
Profil
Demitra11
katalog českých bordelů... ;) ten mi na českém internetu chybí xD
killer
Profil
Demitra11
napiš mi na icq 206854903
habendorf
Profil
on je take programator

Aha, takže ty jseš také programátor. Už dva dny?
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=userinfo&user=7776
Demitra11
Profil
habendorf ja umim programovat ale nechce se mi tolyk rozmislat tak vam tu pisu ale na ty hre se mi chce protoze to chci udelat tak aby sem to od nikde neopsal ty kody a tak

FLIP: njn uvidime :D
Streamer
Profil
uf, no ak vies programovat ako vies pravopis tak s panom bohom..... :-)
Demitra11
Profil
Streamer mam nemecke obcianstvo som nemec chapes

neviem uz tak dobre po slovesnky ako som vedel predtym ked chces mozem tu pisat po nemecky :D
Casero
Profil
Demitra11
ale nechce se mi tolyk rozmislat tak vam tu pisu
Jé nový Prdlík.
stribny
Profil
Ten kdo má nějaký dobrý nápad si ho zrealizuje sám:-)
Jindra Holý
Profil
Ten kdo má nějaký dobrý nápad si ho zrealizuje sám:-)

nebyl bych si tak jisty,......uz pres 3/4 roku mam grafiku k jednomu projektu,...ale sehnat spolehlivy lidi na to co by to napsali a byli ochotni i dal spolupracovat je silnej problem :-)
djlj
Profil
Jindra Holý
K jakýmu projektu, smím-li se zeptat?
Asterofix
Profil
Možná si nezvolil tu správnou kategorii, zkus http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vtopic&forum=26 tam najdeš projektů... :D

habendorf ja umim programovat ale nechce se mi tolyk rozmislat tak vam tu pisu ale na ty hre se mi chce protoze to chci udelat tak aby sem to od nikde neopsal ty kody a tak

ale tohle jsem trochu nepochopil
Jindra Holý
Profil
djlj
K jakýmu projektu, smím-li se zeptat?

web projekt tykajici se webdesignu (grafika)....a mel sem v planu i kodu,...ovsem...tam nevim jak by to bylo reseny,......neco na zpusob kritzujiciho komunitniho serveru ....a prave striktne pro webdesign a kod...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0