Autor Zpráva
Cob
Zdravím,

mám vytvořenu databázi několika set až tisíců fontů, seřazených pravděpodobně podle abecedy. Z nich bych si však potřeboval vytvořit tištěný vzorník - co řádek, to: Název fontu a krátký text naformátovaný tímto fontem. Pravděpodobně to celé abecedně seřazeno. Nejde mi o umístění na web, pouze vytisknout to potřebuji.

Ručně to dělat je hloupost, sháním proto někoho, kdo na to bude schopný vytvořit nějaké automatické řešení - php script, aplikaci, v čem to vytvoříte, je mi celkem fuk, důležité je, jak to bude fungovat. Fonty jsou ve formátu Postscriptu většinou (PostScript type 1) a Font Suitcase (.ffil), některé potom ve Windows TrueType font (.ttf). Bude tedy třeba, aby byl daný text s názvem fontu nakopírován, patřičně naformátován daným fontem a celý vzorník nějak vyexportován pro tisk (ideálně .pdf, případně i rtf apod).

Věřím, že se zde najde někdo, kdo bude něco takového schopen vytvořit (ideálně pokud řešení bude fungovat v MacOS X, nicméně i forma aplikace pro windows - např v c++ je možná - nevím, v čem je možné něco takového udělat). Pokud někoho napadá řešení problému, nechť mi jej prosím zašle na mail uvedený v profilu včetně odměny, kterou si za tuto službu představuje.

Petr Bílý
Petrof91
Muzu udelat pro TrueType fonty (informace o nacitani PostScript a Font Suitcase fontu moc nejsou)
Antonín Hoskovec
Profil *
už jsem psal na 'info@cobradesign.cz' ... ale pro jistotu jeste sem... asi bych to umel udelat v Delphi, truetype fonty urcite, ten zbytek da asi trochu zabrat ;-) ... exportovat muzu bud primo na tiskarnu nebo do .pdf ... jak si reknete :-) dyztak mi napiste na a.hoskovec@gmail.com a dohodneme se i na cene.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: