Autor Zpráva
martinbrejka
Profil *
Ahojte ludia. Mam plan ktory chcem zrealizovat no dopredu vas upozornujem na to ze nemam ziadne velke peniaze. Preto pre peniazochtivych sa asi neoplati citat dalej. Ak by vsak mal niekto osvieteny zaujem a chut spolupracovat budem velmi rad. Moj projekt uz planujem vytvorit viac ako rok, no zatial som nikoho na to nenasiel (az na jedneho cloveka, ktory ale musel odist do zahranicia). Dnes som nasiel tento web a dufam ze niekoho konecne najdem. V podstate v tom mojom systeme ide o tieto funkcie:

-registracia
-prihlasenie
-moznost prevodu penazi z e-goldu a ú alebo moneybookers
-zvlastny skript ktory pri kupe/predaji predmetu zmeni jeho cenu

Mozno to vyzera ako nejaky e-shop.. ale nieje. Ide tam o moznost predaja a nakupu len jedneho jedineho predmetu bez akychkolvek zlozitosti. S nakupom a predajom predmetu sa meni jeho cena.

Od tohto projektu si vela slubujem. O to teraz ale nejde. Kto by sa odhodlal napisat tento system ponukam mu odmenu na uvod 1000 Sk.. alebo kč, to už je vecou dohody :) .. Je to nič, ja viem.. ale ak je tu niekto kto to vie naprogramovat a nema nic na praci, tak je tu moja mala ponuka. Tak asi takto. Podnety privitam v tejto diskusii, alebo na moj mail martinbrejka@zoznam.sk.
souki
Profil
ehm... a šlo by upřesnit o co by vlastně šlo?
martinbrejka
Profil *
no tak posnazim sa.
Moj projekt by mal obsahovat registraciu a teda aj prihlasenie. Po prihlaseni by mal uzivatel na vyber funkcie: doplnenie svojho uctu, nakup tovaru, predaj tovaru a historiu s uskutocnenymi obchodmi - ta histroria ale neni nevyhnutna, ak by bol projekt uspesny, mohla by sa doplnit az potom).
Projekt je urceny ludom, ktory si chcu zarobit na internete a chcu do toho investovat aj nejake peniaze. A je to voci kazdemu ferovy system, pretoze kazdy ma rovnake sance uspiet.
Spat k projektu. Kazdy registrovany uzivatel moze kupit alebo predat predmet. Pri kupe by sa cena predmetu dvihla a pri predaji opat klesla. Tak by sa s tym predmetom obchodovalo. Ak by ziskal na svoj ucet uzivatel peniaze, mohol by si poziadat o vyplatenie, jednoduchou formou odoslania nejakeho formulara. Cize v skratke takto. Dalo by sa pisat blizsie, kedy by sa cena dvihla a o kolko, ale to je celkom zbytocnee, nakolko nemam nikoho kto by to chcel vyrobit..
Joska
Profil
nejsem si jistý jestli to chápu, ten předmět je fiktivní nebo je to něco jako ebay či aukro?
Str4wberry
Profil
martinbrejka
Moj projekt uz planujem vytvorit viac ako rok
No vidíš, za rok by nebylo problém se naučit ten systém napsat.

A vůbec, proč nenajít a nepoužít nějaký již hotový systém.
martinbrejka
Profil *
To keby som pred rokom vedel ze bude take zlozite niekoho najst, tak sa to zacnem ucit.. rozmyslam nad tym aj teraz. Bolo by to najlepsie a aj si pozeram uz nejake manualy, ale predsa ak by mal niekto zaujem tak by to bolo lepsie a tiez hlavne rychlejsie.. dufam :).
b.
Profil *
hm kolik zaplatíte když na tom pak budete vydělávat milióny...
mamdr
Profil *
To snad není prava ......rozšiřování internetu a dostuonst komunikačních technologií široké veřejnosti způsobují, že do diskuze už zvládne psát každý negr*mot .... To jsem opravu ještě neviděl :-/
martinbrejka
Profil *
hm kolik zaplatíte když na tom pak budete vydělávat milióny...

:) heh, ze miliony.. to bolo myslene vazne? Rad sa dohodnem vopred a ak bude system fungovat, teda ze bude uspesny, zisky by som spravidlo rozdelil podla dohody.

nejsem si jistý jestli to chápu, ten předmět je fiktivní nebo je to něco jako ebay či aukro?

Predmet je len vymysleny a nemusi, nieje to dolezite. Mozu sa predavat a nakupovat napr. .. maily s obsahom 123, alebo listy zo stromu co mame na zahrade :) .. o to nejde. Hlavnym cielom je moznost nakupu a predaja niecoho, co meni hodnotu a da sa na tom teda aj zarobit nakupovanim a predavanim zo strany userov..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0