Autor Zpráva
effektual
Profil *
Nabízíme Vám kompletní servis v oblasti webových stránek. Více naleznete na http://www.effektual.cz/ v případě zájmu nás prosím kontaktujte na mailu info@effektual.cz
Flip
Profil
vcelku vysoké ceny, pouze jedna realizovaná zakázka... to mě moc nepřesvědčilo, abych si vybral právě vás :(
All4Net
Profil
Flip

Vysoke ceny? Kde? Pozeram do ich cennika, ale nedari sa mi najst ziadna prehnana cena. Pomozes mi s hladanim? :-)
Joska
Profil
Flip
spletl jste si sekci, toto není názor na stránku ;)
Flip
Profil
Joska
nehodnotil jsem vůbec stránku, jen jsem konstatoval, že mě nepřesvědčila jedna reference a k tomuto faktu "vcelku vysoké ceny"...
All4Net
jsem z chudého Moravskoslezského kraje, omlouvám se, že jsem zvyklý kódovat od 2000 Kč ;)
Str4wberry
Profil
effektual
V textu jsem se dozvěděl, že nabízíte „napojení na redakční systém“. O jaký systém se jedná, je možné ho nějak vyzkoušet?
All4Net
Profil
Flip
jsem zvyklý kódovat od 2000 Kč ;)

A tym padom maju iny podla Teba prehnane ceny, hej?
Flip
Profil
All4Net
hovoril tu kery o prehanych cenach, hej?
All4Net
Profil
Flip
Chytas sa slovicok...
_suff
Profil
effektual
Doporučuju předčíst si něco o typografii na webu...
Flip
Profil
All4Net
nedáváš mi jinou možnost... :( když převrátíš můj příspěvek na "přehnané ceny" tak se musím bránit ;)
quinux
Profil
Flip
vcelku vysoké ceny, pouze jedna realizovaná zakázka
Ano ta jedna realizovaná zakázka moc neprospívá, obzvláště, když je v takové "divné" kvalitě, ale ceny vysoké nejsou. Spíš bych řekl, horší průměr.

jsem z chudého Moravskoslezského kraje, omlouvám se, že jsem zvyklý kódovat od 2000 Kč
Tak to se zbytečně podceňuješ. Jsem ze stejného kraje jako ty a za 2000 Kč bych kódoval tak akorát "vizitku" ;)
Flip
Profil
quinux
asi na tom nejsem s kódem tak dobře, abych si dovolil prodávat ho za víc...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0