Autor Zpráva
Rej Jan
Profil *
Dobry den, zdravim tento vynikajici web.

Jsem 17ti lety student z prahy, studuji obor Informacni Technologie, s PC delam jaksi odmalicka.
Rad bych si vice-mene privydelal, ovsem vzhledem k tomu ze studuji a mam mnoho aktivit, asi nesezenu praci kam bych dochazel "jak se mi zlibi", proto hledam neco , kdy bych mohl pracovat doma... Dnes na netu prakticky nic solidniho nenajdu (nebo se mylim?), a znami take nic, takze jsem se pokusil se zde zeptat , jestli nekdo o necem nevi, ci nevi kde se optat..

Asi bych byl schopen pracovat s Photoshopem, AutoCadem, dale WWW, a tak.. Samozrejme klasicke prade, office ... Takove to od vseho trochu ale nic na 100% zatim, co si budem namlouvat.

Diky za pripadne odpovedi
Rej Jan
Profil *
zapomnel jsem napsat, ze jsem z prahy
skejtis
Profil
Mohl bys napsat presne co umis:)+reference
Rej Jan
Profil *
No reference.. z poslednich www napriklad www.cert.wz.cz ovsem tady maly hacek ikdy to relativne funguje, v dobe kdy jsem to zacal delat jsem jeste nepoznal moznosti CSS , takze je zde tabulkovy layout, kazdy nejak zacina tak prosim me za to nezabijejte :) V soucasne dobe predelavam relativne uspesne do CSS + komplet PHP snad to nejak vyjde..
Jinak je to tezko rict, prekreslim vykres, upravim fotky toto se spatne definuje.
Ja spis jestli je nejaka nabidka nekde, a ja proste umim/neumim :(
Rej Jan
Profil *
jo a jeste bych mel ovladat pinnacle studio + liquid napriklad..
Rej Jan
Profil *
Jeste jsem uplne zapomel na rychlovku (zadani= 2dny rychle levne) www.grygarreality.cz (rovnez tabulky, starsi nez cert).. Vzhledem k zadani a celkove informacni hodnote co mi byla zadana... no posudte sami.
Nema cenu se nejak prehodnocovat, rad bych treba vytvoril nejake ne zrovna slozite www (slozite=redakcni system napr), abych ziskal dalsi zkusenosti + finance. Tvorba webu neni samozrejme podminkou.
Ptam se zde take proto, protoze na www nema osoba jako ja bez pomoci ci znamych atd. absolutne sanci se prosadit (myslim udelat si WWW vytvarime stranky a pod. Staci dat na seznamu sekci tvorba www a mate stovky odkazu.. nemozne :( )

Omlouvam se za vice prispevku, nejak me pak vzddy jeste neco napadlo.
Yuhů
Profil
> Omlouvam se za vice prispevku, nejak me pak vzddy jeste neco napadlo.

Omluva přijata, ale zaregistruj se jako člen fóra. Pak budeš moci svoje příspěvky upravovat.
mgiel
Profil
Ptam se zde take proto, protoze na www nema osoba jako ja bez pomoci ci znamych atd. absolutne sanci se prosadit (myslim udelat si WWW vytvarime stranky a pod. Staci dat na seznamu sekci tvorba www a mate stovky odkazu.. nemozne :( ) ---

tak stimhle nesouhlasim,myslim ze kdyz se chce ,tak to jde.

Kdybys chtel ,můžu jako dobrá víla poradit.Pokud seš do toho zapálenej ,a měl bys zájem spíše o teamovou spolupráci ,tak napiš na icq.Vítám každého snaživce.
skejtis
Profil
Mgiel ale on asi bude chtit penize...:)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0