Autor Zpráva
D&F studio
Profil *
D&F webdesign studio,
nabízíme vytvoření webových stránek, e-shopů, fóra, reklamu.
Vše levně!

více informací na D&F studio
Flip
Profil
<OT>
sry kluci, ale připomnělo mi to jeden slogan ...

Lidl je levný... ;)
</OT>
Joska
Profil
D&F studio
Dobrý den,
velmi zaujala mě nabídka Vašeho e-shopu, chtěl bych se ohledně toho zeptat, zda se jedná se o os e-shop nebo o vlastní řešení.

Děkuji
WMPopi
Profil
Webové stránky pro firmu zabívající se zemnímy pracemy.
Myslím, že toto mluví za vše :-)
shaggy
Profil
Len vás chcem upozorniť, že vo footeri máte chybu. Máte tam napísané - "Žádné kompromisy, u nás vše levně a kvalitně!" ale podla toho čo vidím, by ste tam mali mať napísané iba - "Žádné kompromisy, u nás vše levně!".
Nechcete predsa zavádzať zákazníkov (dalo by sa to chápať ako klamlivá reklama).
wreptile
Profil
Stejně nechápu důvod vašich spamů. To, že se Vám jejich nabídka nelíbí ještě není důvod ke spamování, tohle si řešte jinde.
Jirin
Profil
Co vsadime na to, ze DF studio a Joska maji stejnou IP?:D
Joska
Profil
Joska nemá stejnou IP, Joska je pouze línej, a má pouze zájem koupit levný vlastně řešený e-shop, protože musíte uznat, že za tu cenu nic lepšího neseženete, tak proč by se webdesigner s*** s vlastním e-shope, že? (ne že bych vlastní neměl, ale proč ho dolaďovat, když se najde někdo, kdo to udělá levněji, že - proto jsem se taky ptal...)

//stačí se jen podívat do vyhledávače nebo o 2 stránky dále, nabízím webdesign v úplně jiném studiu :)
vertigo4
Profil
co to je za srandu?
Cob
Profil
D&F studio
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. a tak dále
- hele nic proti, ale tvá nabídka je sama o sobě spam dle mého názoru.. Jestliže napíšeš více informací na tomto odkazu a po kliku se dostanu na stránku, kde je jen lorem ipsum, žádný obrázek a pár nefunkčních odkazů, tak to je vážně drsný... Alespoň v tuto chvíli je stavu webu takový, jak jsem nyní popsal...
miniJOHN
Profil
Aha, od vas bych nic nekoupil, webstudio na wztku...no fuj ...

jste nekvalitni jak prase...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0