Autor Zpráva
Ybznek
Profil *
Hledám reference.
Umím PHP,HTML,Javascript,MySQL, Delphi,CSS, Pascal. Hledám někoho, kdo by mi dal práci(spíše jednodužší), při které bych si získal reference a trochu se procvičil.

Za odměnu chci: Buď nějaké peníze, odkaz,reklamní plochu, webhosting, doménu. -Prostě to co můžete nabídnou za vykonanou zakázku.
můj web, ale je to staré vydání.
email: moraveczbynek@gmail.com
tomas657
Profil
Potreboval by som nový, lepší, poriadny design pre môj web www.webclanky.wz.cz, píš na email: powerfighter@azet.sk, ICQ: 392-170-031. Ako odmenu ponúkam odkaz za každej stránky toho webu + ešte možno nejaký baner...
Nox
Profil
Ybznek
ale je to staré vydání

Tak proč si neuděláš nový? Pak by ti stačilo mnohem méně referencí, kdyby
si měl vlastní web velmi kvalitní
Afrod
Profil
hele víš že tvorba virů a pak i šíření na internetu je trestný? Já jen že pokud jsem to dobře pochopil tak je to tvůj vir a daný na server. Tak pozor na to, aby si tě někdo nevyhmát mám stim zkušenost. Neříkám vlastní zkušenost.
Ybznek
Profil *
Nox - web už doma udělaný mám. Nenahrál jsem ho proto, protože doma nemám internet. Do týdne bych už ho měl mít, a nový web na internetu taky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0