Autor Zpráva
grenson
Profil *
Zdravím vás je tu někdo kdo by byl ochotný vytvořit webovky v php a mysql s lehkoáu administrací :-) ale bohužel s pozdějším zaplacením :-( já vím že si myslíte to je blb tenm to určitě nezaplatí ale nebojte já to určitě zaplatím protože nejsu ten typ člověka ,,ahoj vytvboř mi webky!! a potom řekne já to poslal ale opak je pravdou TAKOVÝ JÁ NEJSEM ................tak co našel by se tu někdo odvážný který by toto podstoupil ?

můj kontakt

icq 467-693-279

e-mail : grenson@centrum.cz
James_Scott
Profil
Vis jak se to rika? ..bez penez do hospody nelez!
Kukooo
Profil *
Bez zalohovej faktury ani ŤUK! A myslim, ze s odvahou to nema nic spolocne...
matqo
Profil
grenson : keby si to aspon dako normalne napisal. toto vyzera ako keby si mal 12 rokov a dostal "super" napad spravit dakomu web (teda dat dakomu sprvit a zhrabnut prachy za nic).
_suff
Profil
No pokud by byla sepsána předběžná smlouva, proč ne.... :)
Kukooo
Profil *
_suff
A zmluva ti co zarucuje prosim ta?? Budes sa sudit koli 20 tisicom za webku?!? Zalohova faktura by mala byt zakladnym kamenom kazdeho cloveka, kto robi web stranky.
_suff
Profil
Budes sa sudit koli 20 tisicom za webku?!?

Slyšel jsi někdy o pojišťovně právní ochrany? :)
Kukooo
Profil *
_suff

Nepocul, o com to je?
Joker
Profil
A zmluva ti co zarucuje prosim ta?? Budes sa sudit koli 20 tisicom za webku?!? Zalohova faktura by mala byt zakladnym kamenom kazdeho cloveka, kto robi web stranky.
A faktura zaručuje co?
Je nezaplatit fakturu větší problém než nedodržet smlouvu?
_suff
Profil
Kukooo
Platíš si zkrátka měsíčně "pojištění" a kdykoli máš právní problém, obrátíš se na pojišťovnu a ta ti poskytne advokáta a bude hradit soudní náklady do určité výše...takže ano, klidně bych se kvůli těm 20 000 soudil ;)
Kukooo
Profil *
_suff
Kolko sa plati mesacne?
Ja to vidim tak, ze radsej namiesto platenia poistenia a v dufanie stastia, budem radsej robit zalohove faktury a idem na istotu ;-)
To, ze sa budes susdit este neznamena, ze vyhras. A ten cas straveny tahanicami ta stoji myslim si podstavne viacej.
_suff
Profil
Kukooo
http://www.das.cz/index.php?sekce=popis_pojisteni_pravni_ochrany_pro_p odnikatele

btw. já neříkal, že o tu zakázku mám zájem :) ale kdyby se sepsala ta smlouva...nevidím zas tak zásadní rozdíl mezi smlouvou a fakturou :)
Kukooo
Profil *
Joker
Pisal som o zalohovej fakture....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0