Autor Zpráva
macka123
Profil
Potřebuji udělat aplikaci na stahování z rapidshare.com, přibližně stejnou jakou mají na megarapid.eu, tak aby se stahovalo z jedné IP adresy, aby bylo možné přidat odkazy ke stažení do fronty, aby ji mohlo využívat více uživtelů a aby nikdo z uživatelů nemohl zjistit login a heslo účtu na rapidshare.com
Railbot
Profil
rapget
macka123
Profil
jenže já potřebuji webovou aplikaci v php
armin
Profil
macka123: Kolik za to jsi ochoten zaplatit? Jsi si vedom toho, ze provozovanim teto sluzby budes delat na domene celkem slusny traffik (pri 10-15 paralelnich uctech) => brzke vypovedeni sluzeb ze strany poskytovatele hostingu. Protoze 1 premium ucet to je tak na 1-2 hodinky a das si 5 dnu pauzicku :)
macka123
Profil
Jsem si toho vědom a tak moc mi to nevadí, jenže hlavní co bych potřeboval je to aby se soubory nestahovaly na naše ftp ale aby si ten dotyčný stahoval vše rovnou na svůj disk bez nutnosti ukládat u nás

Kolik si představuješ?
armin
Profil
macka123: teoreticky se ukladat na disk nebude nic, ale pujde to vse pres tvoji domenu (tunel) => vsichni budou stahovat jakoby ze tve domeny, ovsem pujde to z rapidu. Ale nebudu te zbytecne natahovat, zkus poguglit, je hromada techto stahovacu zdarma ke stazeni. Kdyby byl problem, tak se muzes klidne na me obratit, zauctoval bych si jen podporu pri rozjizdeni ;)
macka123
Profil
Jenže já jsem nic podobného prostě nenašel, tohle řeším proto, že dnes jsem o jeden účet už přišel, takže si raději zaplatím u někoho kdo tomu rozumí

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0