Autor Zpráva
bonzik
Profil
Dobrý den,
hledám programátora pro vytvoření středně složitého redakčního systému. Jelikož jsem již několikrát neměla štěstí na spolehlivého programátora, hledám člověka, který se tomu bude opravdu věnovat a nerada bych, aby v polovině práce řekl, vsak dej si to udelat nekomu jinemu. Ja se moc nevzrusuji nad timto.....

Podrobné informace o rozsahu systému, odměny, délky trvání, apod, vám pošlu buď na e-mail nebo na icq.

Kontakt:
ICQ 431-365-733
bonzik @seznam.cz
aDAm
Profil
tak najdou se i hotova reseni. zalezi co od toho potrebujes. da se vybirat i z free reseni ;)
Kukooo
Profil *
bonzik

Zadavaj to niekomu, kto ma uz podobne referencie a nepyta si prehnane malu sumu za vykonanu pracu. Pretoze ak to zadas niekomu po znamosti, alebo niekomu, kto len zacina (a vie akceptovat aj smiesnu cenu), tak takeho to pochopitelne moze po case omrziet...

To len taka moja rada.
bonzik
Profil
JJ dík za radu, optimální je pro mě zlatá střední cesta, ne levné, ale ne taty předražené... nějaké nabídky již přišly, počkám do zítřka a uvidím, zda nyní budu mít šťastnou volbu.
Afrod
Profil
napiš mi na webslami@seznam.cz
info
Profil *
No jak tak na to koukám, tak pokud jednáte s programátory, jako s uchazeči, tak se není čemu divit, že vám to pak ve finále hodí na hlavu. Že by opět neseriózní nabídka?
bonzik
Profil
Že by potrefená husa kejhala nejvíce? :-)
bonzik
Profil
aDAm
Děkuji za myšlenku, už jsem asi našla vhodné řešení!!!!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0