Autor Zpráva
vertigo4
Profil
Čau, napadlo mě, jestli někdo nechce založit internetovej časopis... myslím v té amatérské rovině... že bychom se na tom podíleli tak všichni... kdo by teda chtěl... (časopis něco jako reflex nabo respekt
Kcko
Profil
Vsichni z JPW? ;-)
vertigo4
Profil
když budou všichni chtít, tak proč ne? :)
Cob
Profil
Radši se dopracuj do odbornosti a zkus se ucházet u současných vydavatelů ;-)
Mistr
Profil
vertigo4
(1) Kdo za tím bude stát?
(2) Kdo naprogramuje či rozchodí redakční systém?
(3) Kdo zpracuje vzhled?
OBr
Profil
(4) O čem by se tam psalo, když každý sleduje blogy z oblastí které ho zajímají?
habendorf
Profil
Tak tomuhle říkám výkřik do tmy.
zandom
Profil *
vertigo se nudi xD.. Stimhle do sveta neprorazis... Vymejslej dal..
Str4wberry
Profil
zandom
Myslím, že když by se mu podařilo splnit body 1), 2) a 3), tak by nemusel být problém sehnat někoho, kdo by s vertigem4 psal.
vertigo4
Profil
OBr
(4) O čem by se tam psalo, když každý sleduje blogy z oblastí které ho zajímají?
No já myslel jako časopis, kde se publikují vlastní články... o věcech, který jinde sice najdete, ale nebude to takový, jako když ten článek bude mít příchuť autorova názoru a pohledu na věc. Třeba článek z Reflexu taky nemůžeš nahradit nějakým článkem z blogu 15 puberťáka, na kterejch je milion reklam


zandom
nenudím se... pouze chci publikovat názory, články a do světa prorazit nehodlám, stačí mi Evropa

Jo jinak právě kvůli tomu to sem píšu aby zájemci psali a potom se řešilo jak se to udělá...
Cob
Profil
vertigo4, jenže redaktoři/fotografové z reflexu jsou placenými profíky, uvědom si, že nic jiného než článek z blogu 15tiletého puberťáka, zadarmo nedostaneš a už vůbec pak nepřilákáš čtenáře... Radši než vytvářet něco na vlastní pěst, se začleň to nějakého týmu dle toho, co umíš...
tomas657
Profil
vertigo4 ozvi sa, možno niečo vymyslíme... ICQ - 392-170-031
vertigo4
Profil
jo.. pojdte do toho další...:)
Mastodont
Profil
vertigo4
A co by bylo náplní toho časopisu? Bylo by to nějak zaměřené nebo jen všeobecné bláboly na iks témat?
Křeček
Profil
Měl bych taky zájem. ICQ 312-846-609.
vertigo4
Profil
Mastodont
no říkam... něco na způsob Reflexu... takže články spíše společenské, kultura... zajímavá témata
OBr
Profil
vertigo4 Tak až se do toho dáte tak se rozhodně pochlubte, zní to lákavě.
tomas657
Profil
Už dlhšie som aj ja chcel niečo také vytvoriť, takže sa rád pridám... kontakt máš o pár príspevkov vyššie...
Flip
Profil
pojďte si udělat společný JPW zíínek ;) jůů, na titulku články jako:
Kde je Lexter?
Flashoví designéři na JPW nepochodí!
Photoshop, aneb amatérské návrhy za 5 až 10 minut snadno a rychle! xD
Railbot
Profil
Hmm. Příliš zbytečných blábolů.
vertigo4
Profil
tomas657
jo já sem ti na icq psal ale nedpovídals... moje 460645414
Fiero
Profil
Já vám i docela fandím, většina začínala jen tak na koleně. Nechť se daří.
vertigo4
Profil
diky
vertigo4
Profil
myslim, že tohle tema trhlo rekord v náštěvnosti tohoto fóra
Str4wberry
Profil
vertigo4
„myslim, že tohle tema trhlo rekord v náštěvnosti tohoto fóra“
A na to jsi přišel jak?
vertigo4
Profil
to byla nadsázka

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0