Autor Zpráva
Cob
Profil
Zdravím,

mám web o poštolce obecné, pro několik desítek lidí přes jaro/léto poměrně prospěšný, přůměrná návštěvnost 6UIP denně (pres sezénu více, v zimě minimum - toplist). Jedná se o tento web a mám pro něj připravenu novou grafiku (ke shlédnutí zde ) a do jisté míry i nový, rozšířený a prospěšnější obsah.

Poptávám kodéra/programátora (nejlépe v jedné osobě), kdo bude tento nový vzhled ochoten zprovoznit (nakódovat a dodělat nějaké php součásti). Představoval bych si validní html a seo přívětivý výsledek, zpětné odkazy následně rozšířím a předpokládám tak zvýšení pageranku ze současných 2 na 3.

Odměna: finanční nulová, co mohu nabídnout je samozřejmě váš odkaz v podpisu webu, případně nějaké drobnosti z oblasti grafiky, když budete někdy potřebovat. Pokud bude výsledek kvalitní, je možná spolupráce na našich komerčních projektech. Je to tedy vhodné především pro schopné a perspektivní začátečníky, kteří unesou mou kritiku své práce a neurazí se, když jim řeknu, že to menu co udělali je k ničemu, protože... apod. Výsledkem vám tedy mohou být i nové zkušenosti či rady.
Kodér/programátor současného webu byl se spoluprácí spokojen, na výsledku se něco málo naučil a posloužil mu jako vítaná, poměrně kvalitní reference, nicméně přišel čas na rozšíření obsahu, redesign.

Názory typu zadarmo kuře nehrabe nepište, je to nekomerční web, do kterého nebudu dávat více než své úsilí.
Dotazy sem, na mail nebo na icq.
Manq
Profil
Cob
Nemyslíš, že na začátečníka je ten design trochu složitý?
Cob
Profil
Manq

Pokud je na něj příliš složitý, pak potřebuji někoho zkušenějšího. Úplného začátečníka nechci, viz můj požadavek na validitu a SEO. Nicméně jak dobře víš, cena kvalitních referencí (jakou věřím, že poštolka bude), je poměrně vysoká a lidé, co umí to, co požadují a nemají dostatek referencí, existují. Právě těm dávám prostor, věřím, že ke spokojenosti obou. Uchazečům mohu nabídnout konzultace z oboru kódování a programování s kolegou.
matqo
Profil
cob : tak s tohoto uz nemozem , ty pozadujes aby dotycny perfektne vedel xhtml,css,php,mysql,seo a jedine co ponuskas je buzeracia behom robenia projektu v style citujem : " když jim řeknu, že to menu co udělali je k ničemu, protože... apod. " , pricom podla mna sam dobre vies co to obnasa a ake na to treba skusenosti. skus si to dakedy po sebe aj precitat. inac vela stastia v hladani zaujemcov.
Cob
Profil
matqo
Ne, nepožadují perfektní znalost. Pokud jsi profík pracující pouze za peníze, není tobě tato nabídka určena. Právě zkušenosti a referenci na tomto projektu může zájemce nabrat a pokud bereš rady a konstruktivní kritiku své práce od poměrně zkušeného kodéra/programátora a ode mne jako buzeraci, pak opět nejsi cílovou skupinou této nabídky.
Jistě dobře víš, že obal prodává a myslím, že grafika připravena pro poštolku je poměrně kvalitní. Perspektivním řekněme "junior" kodérům/programátorům tak může tento web udělat kýženou reklamu a referenci.
Cob
Profil
Případní zájemci nechť mne kontaktují ještě během neděle.

PS. Dvě ICQ čísla jsem si zapomněl uložit, jednalo se o včerejší nabídky pouze kódování, můžete mi kdyžtak znovu napsat? Děkuji.
matqo
Profil
cob : ja sa ti len snazim ukazat ze si dost protirecis , na jednej strane hladas novacika co nema referencie aby to bolo zadarmo a na strane druhej pozadujes veci ktore neskuseny clovek neovlada . mal by si sa zamysliet aspon nad tym ci by nebolo predsa len lepsie ponuknut nejaku , ked aj malu financnu odmenu .
Cob
Profil
matqo
Třeba tě to překvapí, ale zájemci jsou, věřím, že tato má poptávka má svou cílovou skupinu. Jak jsem napsal výše, v případě kvalitně odvedené práce nabízím budoucí spolupráci na komerčních projektech, v relativně blízké budoucnosti totiž plánujeme přijmout do týmu junior kodéra/programátora, což ale s tímto tématem už nijak nesouvisí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0