Autor Zpráva
Fiero
Profil *
Na nakódování tohoto návrhu: http://www.fiero.okamzite.eu/images/web/black_vista/

Jednalo by se jen o stranu indexu (tu tady můžete vidět), stranu článků s komentáři, kontaktu a archivu (dodám). V podstatě všech možných prvků, které se na webu budou vyskytovat (formuláře, seznamy, atd...).

Reference nutné, avšak dám příležitost i začátečníkům. Je mi jasné, že to nebude za hubičku, takže prosím zašlete i své cenové odhady. Faktura není nutná.

f.fiero@seznam.cz

Pokud budu s vaší prací spokojen, můžeme se dohodnout i na práci nakódovat vzhled pro diskusi ve stejném duchu jako stránky.

Vyjadřovat se můžete jak zde v tématu, tak i na mém e-mailu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Fiera:
Posílal jsem ti maila. Rád bych se touto cestou ujistil, že dorazil.
habendorf
Profil
Tak když už mě sem Chamurappi poslal , tak nabízím Homepage za 6 tis., další stránky dle grafiky, zhruba 2 tis. za každou další.

Pokud se ti to zdá hodně, máš pravdu, je to dost.
Fiero
Profil
Chamurappi
Ano, dorazil, ale na všechny odpovědi bych se chtěl vrhnout až později, kdy na to budu mít klid. Nevybírám e-maily každou hodinu.

habendorf
Ano, je to dost, ale popřemýšlím o tom.
Fiero
Profil
Chamurappi

Tak bohužel nedorazil, oči mi asi neslouží nebo jsem hlupák, tvoje jméno tu není.
domixx
Profil
Tak jestli to někdo nakóduje, tak klobouk dolů... to bych pak chtěl vidět :-)
Fiero
Profil
domixx

Dokonce i já mám hrubou představu jak to udělat, ale pro mě by to bylo neúnosně zdlouhavé.
Manq
Profil
Fiero
Nějak mi chybí text v hlavičce. Hodilo by se tam třeba "webová-grafika.cz" nebo webgrafika.cz.
Co řikáš?
habendorf
Profil
Chamurappi

Nechceš chamurappi@1-webdesign.cz? Nějak tě ty freemaily zlobí :o)
anker
Profil
Fiero
měl bych zájem to kódovat
napsal sem mail, ale píše mi to že tato schránka neexistuje

e-mail: ankerek@gmail.com ICQ: 230-035-860
Fiero
Profil
Manq

Hm a proč to? Tedy spíše by mě zajímalo proč zrovna tento název...
Manq
Profil
Fiero
Nevím, nevím, jen tak mě to napadlo. :♀
Fiero
Profil
A je to tady, člověk se překlepne a hned je z toho pozdvižení. Omlouvám se a stydím se: fiero.f@seznam.cz .
Manq
Profil
Fiero
Budou se snad na tom webu zvěřejňovat články a především tutoriály o grafice, ne?
Fiero
Profil
Manq

Jistě, baví mě to. Ale zarazil jsem se především před tím web, to by byl dost zavádějící název.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Fiera:
Nakódoval bych ti to zadarmo a ty bys mi zadarmo vyrobil grafický návrh pro jednu firmu, které jsem slíbil zadarmo zrenovovat web za to, že mi zadarmo poskytne jistou subdoménu. Co ty na to?

Reaguji na habendorfa:
Spíš bych si konečně mohl rozběhat adresu pod doménou webylon.info :-)

Reaguji na Manqa:
Zdrž se drbů, prosím.
Fiero
Profil
Chamurappi

WOW, to se jen těžko odmítá, ale rád bych v kódu měl prvky jako doctype a body :).
habendorf
Profil
A já to pak Chamurappimu zadarmo zkritizuju :o)

Spíš bych si konečně mohl rozběhat adresu pod doménou webylon.info :-)
Taky jsem si říkal :o)
Fiero
Profil
Chamurappi

Ještě ale nevím, nejdřív bych si rád promluvil se všemi zájemci. Posílal jsem ti e-mail...
Fiero
Profil
Chamurappi

I když to vaše vše zadarmo mi taky přijde trošku úsměvné :).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Fiera:
Ono to není vyloženě zadarmo, je to něco za něco. Protislužby hodnotu práce nedevalvují, jen ji zřetelně nevyčíslují. Klidně si za všechna „zadarmo“ domysli nějakou konkrétní částku (kterou nikdo nedaní). Také se ušetří za clo, Webylon má nenažraný státní aparát, všude samá byrokracie, každý podnikavec musí užívat občanské jméno atd. — a to přeci ani jeden z nás nepotřebuje :-)
Fiero
Profil
Nabídka končí, děkuji všem zúčastněným. Ani jsem si nemyslel, že si vyberu tak rychle. Ozval se mi jeden velmi dobrý kodér, se kterým asi i navážu spolupráci.

habendorf
Chamurappi

Možná příště? ...
habendorf
Profil
Fiero

Hoď to pak sem, až to bude hotový.
Fiero
Profil
habendorf

Jsi zvědavý, jestli to zvládne? Nedivím se ti :). Jsem přesvědčen, že ano, viděl jsem dostatek referencí.
domixx
Profil
Jsi zvědavý, jestli to zvládne? Nedivím se ti :). Jsem přesvědčen, že ano, viděl jsem dostatek referencí.

Já to chci tak vidět! :-)
habendorf
Profil
si zvědavý, jestli to zvládne?

Ani ne, nepochybuji o tom. Jen to chci pak ve finále vidět. Jsem zvědav, jak dobře se kodér popere se zvětšováním písma.
Keilew
Profil
habendorf
Hoď to pak sem, až to bude hotový.
Moc vtipné:-)) Autorovi kódu doporučuju platbu předem!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0