Autor Zpráva
radovan
Profil *
Dobrý den nabízím spolupráci na menším projektu - jená se o prezentaci jedné malířky potřeboval bych vytvořit galerii, kterou by si mohla sama aktualizovat a spravovat - nic složitého jen přidávání odebírání a rozdělení do sekcí a přidávání názvů - obrazů - obrazy kresby..atd ..potom nějaký jednoduchý odjenáckový list ale to snad zvládnu sám... bohužel nemůžu nabídnou žádnou horentní sumu - všechno si můžu udělat sám - grafika html css jen tu galerii proste nezvládnu ještě vím že mi spousta lidí bude radit at se poohlídnu po nejaké free a tu si upravím ale nemam ted na to tolik casu. potrebuju aby to fungovalo nic sloziteho. díky za odpovědi kontakt na mě je ----RadovanB@email.cz
ps: při dobré spolupráci mám i jinou nabídku.
omega
Profil *
presne taketo nieco som v minulosti robil, kolko si ochotny invstovat do galerie CMS?

Ak bude obojstranna spokonost, ozvem sa ti
radovan
Profil *
a mohl bys poslat na mail nejakou ukazku'? diky posly mi na mail kolik by sis predstavoval
radovan
Profil *
pro : omega jsem ochotny investovat max 1500 Kč vim neni to nijak velka castka. případní zájemci prosím pište.
radovan
Profil *
galerie je jiz hotova dekuji za nabidky
premek
Profil *
Zdravím!
Rád bych upozornil ostatní na člověka, který zadával tuto poptávku.... Vytvořil jsem mu galerii podle jeho představ, dopragramoval různé věci, jako "color picker" pro výběr barvy pozadí, formulář na mail atd. Až to bylo hotové, tak tak mi chlapík řekl, "no jo ale já jsem potřeboval validní kód". Když jsem to projel validátorem, tak bylo 90% chyb v html, které psal on, když jsem mu řekl, že za ty peníze (1500,-) je to trochu příliš a že chci zálohu, ale že to doopravím aby moje část byla validní, tak se asi urazil a nekomunikuje. Přitom tam nebyly zásadní chyby. Takže jsem nad tím zbytečně strávil několik hodin a prachy nejspíš neuvidím, co už, moje blbost. Chci tím jen informovat ostatní!! Vlastně už jsem se tu naučil jednu věc. Zakázky typu: Grafika pro web za 500 Kč, Celý web za 1000 Kč a berte to jako dobrou referenci, galerie CMS za1500,- :) na to kašlete. Tihle lidi vám pak nezaplatí ani tohle málo. Myslím, že když na to někdo nemá prachy, tak si to nemá nechat dělat. Tohle je moje třetí blbá zkušenost, takže soudím takhle.
Kukooo
Profil *
Zakázky typu: Grafika pro web za 500 Kč, Celý web za 1000 Kč a berte to jako dobrou referenci, galerie CMS za1500,- :) na to kašlete.

Kaslat na grafiku za 500Kc, vysrat sa na web za 1000 a to CMS za 1500, to neviem naozaj reagovat....

Jednu vec sa naucte. Ak mate nejake referencie za sebou (4-6 kusov), berte nekompromisne zalohu!! Kto sa vykruca zaplatit zalohu je jednoznacne problemovy clovek!!
Pokial referencie nemate, je to tazko, nakolko davat peniaze cloveku, co nema ziadne referencie, to da len ***** :-)
.uNo
Profil *
tak tak :))
premek
Profil *
Rád bych trošku očistil člověka, na kterého jsem upozorňoval v příspěvku 9.11. Před týdnem se mi ozval, omluvil se a zaplatil. Dopadlo to tak, že zaplatil polovinu a žádnou mou práci nechtěl, i když je z 95% hotová. Výsledek je bohužel ten, že já mám za 95% práce půlku peněz a on za 700 Kč nemá nic, což úplně nechápu, nutno ale říct, že to bylo nedorozumnění a ne snaha nezaplatit za práci. Omlouvám se, jestli můj příspěvek vyzněl tak, že mě chtěl okrást...
radovan
Profil *
Každopádně bych také rád do této diskuze přispěl - nedorozumění vzniklo tak že i když mi uživatel přemek sám psal že je to za ty peníze ok a že je to pro něj hlavně reference potom co jsem měl připomínky k vytvořenému kódu tak mi začal tvrdit že mám přehnané podmínky za ty peníze. Moje komunikace nebyla nejrychlejší - jsem v zahraniččí a pana přemka jsem na to upozorňoval. Myslim si že já jsem ten co platí a já si mohu vybrat zboží jaké chci - 700 Kč jsem zaplatil jako peníze za vzniklou škodu - kod jsem si nevzal protože jsem ho prostě nechtěl - ne snad pro nějaké závady - kód jsem nikdy neviděl - ale pro jednání typu máte moc požadavků a psaní na diskuze o tom jak je to málo peněz - ano je upozorňoval jsem na to - zálohu jsem zaplatit chtěl ale pan přemek mi řekl že je to zbytečné když to bude mít za 2 dny hotové ... protože již podobnou věc má udělanou z toho důvodu se mi zdá 700 Kč jako odškodnění v pořádku. Také se tady panu přemkovi omlouvám za vzniklé potíže a za případnou ztrátu byla i moje vina pomalé komunikace. Ještě bych chtěl tady spíše upozornit případné zákazníky - půatťe zálohy a také se přesně domlouvejte je to púro Vaše dobro :) Pěkný den
:)
Profil *
Tak tenhle tread by měli dát mezi důležité :) Vzniká z toho docela dobré ponaučení.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0