Autor Zpráva
Marek Prokop
Profil
Dobrý den,

hledám programátor, který mi na zakázku realizuje toto zadání:

1) Na stránce A bude jedno tlačítko.

2) Po jeho stisknutí se:

2a) Vygeneruje náhodné číslo z intervalu [1..2] (tedy buď 1, nebo 2) a zobrazí ho na stránce B (post formuláře; v případě použití AJAXu se může stránka A a B shodovat).

2b) Vygeneruje, zobrazí na stránce B a na straně serveru nějak uloží náhodný řetězec šesti alfanumerických znaků. Tento řetězec dosud nesmí existovat (tj. není mezi uloženými řetězci). Spolu s řetězcem se uloží i hodnota získaná v kroku 2a.

3) Na stránce C, která bude ve svém URL obsahovat řetězec získaný v kroku 2b (tedy např. www.example.com/r/xyz123), bude radiobutton se dvěma volbami reprezentujícími hodnoty 1 a 2.

4) Uživatel na stránce C zvolí jednu z možností a stiskne tlačítko.

5) Po kroku 4 systém vyhledá hodnotu 2a pro příslušný řetězec a zobrazí, zda se tato hodnota shoduje s volbou nastavenou v kroku 4.

6) Současně nebo velmi krátce po kroku 5 se totéž zobrazí i na stránce B, je-li dosud otevřena (AJAX, v horším prípadě refresh celé stránky v nějakém intervalu).

7) Nakonec se obě uložené hodnoty ze serveru zruší.

8) Jednou denně se zruší veškeré uložené hodnoty vygenerované před více než 24 hodinami i když u nich nedošlo ke krokům 4 až 6.

Očekávám kvalitní provedení, s ošetřením možných chybových stavů apod. Ideální by bylo jen PHP bez databáze, ale pokud to nepůjde, MySQL je k dispozici. Systém by měl zvládnout řádově stovky výše pospaných cyklů za minutu.

Nabídněte, prosím, cenu a termín dodání na adresu marek.prokop@gmail.com. Na stejné adrese zodpovím případné otázky.

Děkuju.
Marek Prokop
Profil
Uzavřeno. Děkuji.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0