Autor Zpráva
saix
Profil *
Provozuji herni portal pareniste.cz a rad bych jej obohatil o puvodni tvorbu. Povaluje-li se Vam doma na disku nejaka ta zajimava flashovka, kterou jste naprogramovali (nebo se na nejakou chystate), zkuste mi napsat na pareniste@miroslavhesoun.cz a treba ji od Vas koupim.

Pozadavky na hru lze jen tezko specifikovat, ale na pareniste vybiram jen ty kvalitnejsi pociny a to same ocekavam i od Vasich her. Nemusi jit nutne o slozitou a promyslenou hru, staci jen nejaka jednoducha "blbost", ktera bude mit napad nebo bude kvalitne zpracovana a neodradi hrace pri prvnim pohledu. Nikomu vsak negarantuji, ze jeho hru skutecne koupim.

Avsak jista omezeni zde jsou. Je potreba, aby hra nebyla nikde drive prezetovana (krome Vasich osobnich stranek) a prodejem mi poskytnete exkluzivni licenci, tedy nebudete hru moci prodat nebo dat nekomu dalsimu, ci ji nekde jinde zverejnit. Do hry spolecne doplnime jako uvodni intro logo pareniste.

Hry vykupuji za cenu odpovidajici kvalite, kterou urcim ja (dohoda mozna) v rozmezi 1 000 - 15 000 Kc.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0