Autor Zpráva
Bokuto
Profil
Kolik by stálo vytvoření stránek na styl webgame.cz? O grafiku atd. se nejedná, jen na kolik by přišlo naprogramování registrace, přihlášení a pak jednotlivých sekcí, třeba s nákupy, prodejem, vytvářením atd.?
Nox
Profil
Záleží na kvalitě, no, velká část onlinovek imho není dělaná takto na zakázku, ale spíš nadšenecky
(alespoň u nás, v zahraničí je toto více komerční)

A onlinovka typu webgame je poměrně komplexní záležitost na celkem dlouho, neodhadnu teď
přesněji cenu, to bych musel chvílu přemýšlet a to se mě nechce, ale nejspíš celkem dost
(desetitisíce, když pokud to bude regulérně placené - web trvá třeba týden dva při intentivnější
výrobě, ale toto potřebuje poměrně dlouhý vývoj)

Navíc je potřeba poměrně silný dohled a většinou také (hlavně ze začátku) intenzivní spravování
a upravování a testování

Počítej to rozhodně na měsíce...než se zaběhá rok aspoň

Není to teda post s ničím konkrétním, ale spíš seznam rad s tím, že by si chtěl hru na podobné
kvalitativní úrovni
Nox
Profil
Resp. to je můj názor, možná někdo bude mít jiný
Nebylo to míněný jako odrazování, jen informace z pohledu jak to vidím já
a přeju hodně štestí... onlinovky rulezz
_Petrof
Profil *
JJ, plne souhlasim s Noxem.
Btw opravdu pocitej s desetitisicema (cena precijenom zalezi - stejne jako cas potrebny na tvorbu hry - na slozitosti hry)... tam totiz jde za 1) programovat spoustu souvislosti, vsechno mit pevne svazane, za 2) nejde jen o programovani, pokud hra ma byt dobra, musi se dbat na detaily... dalsi vec je pribeh atd... a za 3) bezpecnost - cim vetsi projekt, tim vic prace zabere zabezpeceni
Jayson
Profil
Pokud by to mělo být "na úrovni", tak to počítej (pokud si najmeš programátora) tak okolo 5 000,-Kč - 30 000,-Kč, cenu si určuje společnost nebo jedinec co ti to provádí a také podle jeho kvalit. To nepočítám ještě grafika a ostatní lidi, propagace tě taky bude stát hromadu peněz a teď musíš aktualizovat a opravovat chyby, starat se o běh hry, o forum se starat, odpovídat na dotazy v emailu a hromadu věcí. Mam kamaráda co takovou hru vlastnil (4roky zpátky) a vrazil do toho celkem hodně velký balíi, člověku se to zezačátku nezdá a neví moc do čeho jde, ale pokud tam bude nějaký premium systém tak za něj si zaplatíš hosting a možná něco do kapsy.

Musíš taky počítat, že dotoho budeš muset vrazit skoro všechen svůj volný čas, pokud pracuješ nebo seš na škole, tak se připrav na noci strávený vyřizování různých kravin.

Hodně štěstí jestli se ti to povede.
blazinek
Profil
ti vytvorím online hru RPGčko šlo by především o boje v aréně (mezi hráči) :-) něco jako gladiatus.cz
CzechWar
Profil *
Kolik by stálo vytvoření stránek na styl webgame.cz? O grafiku atd. se nejedná, jen na kolik by přišlo naprogramování registrace, přihlášení a pak jednotlivých sekcí, třeba s nákupy, prodejem, vytvářením atd.?


Takových her už je dost, není dlouho co jsem vytvořil svou vlastní http://czechwar.net/ a nikomu bych ji neprodal, udělat RPG je podle mě snažší, takže to bych za peníze udělal.
Bokuto
Profil
ti vytvorím online hru RPGčko šlo by především o boje v aréně (mezi hráči) :-) něco jako gladiatus.cz
Pošleš mi nějakej kontakt?
blazinek
Profil
icq 467-693-279 :) e-mail je grenson@centrum.cz
Gekon
Profil
Varování: blazinek, jinak také známý jako Nik, ohl, dragoon a grenson je usvědčený podvodník, dávejte na něj pozor.
Bokuto
Profil
Díky Gekone...
blazinek
Profil
:-D ehm..... ehm..... díky za uznání ale mám k tomu ,,podvodu'' pár vysvětlení takže sem žádný nespáchal takže nevím co s tím máte
blazinek
Profil
Hele bokuto ozvi se mi na to icq celý ti to vysvětlím chci totiž očistit svoje jméno
Jackeob
Profil *
Nemohl by mi nekdo vysvetlit proste nebo poslat mi na email kuba.gajda@seznam.cz odkaz nejaky proste navod na vytvoreni jednoduche RPG hry ....PROSIM kdo se najde budu vdecny
tiso
Profil
Jackeob - vieš programovať?
Iver
Profil *
Já osobně online RPG dělám, žádný konkrétní návod na to není. Pokud chcete pomoci, vezmu vás do svého týmu. Ale bez znalosti HTML, PHP, JS a dalších věcí se do toho ani nepouštějte.
dytik
Profil *
Iver
kontakt?!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0