Autor Zpráva
Baudy
Profil *
Sháním několik schopných lidí na tvorbu xhtml šablon, není nutno znát scriptování (php, asp, javascript atd).

Dílo musí splňovat toto:
- cca 99% shoda s grafickou předlohou, stejný vzhled v "oblíbeném ? :o)" Exploreru 6,7, Mozile (Firefox) a Opeře.
- xhtml beztabulkový css layout (tvořen DIVy)
- validita, ideálně xhtml Strict, případně Transational
- alespoň uvěřitelná snaha o dodržení termínu :o)
- výhodou je povědomí o SEO a základech javascriptu

Reference splňující vše výše uvedené velkou předností, nikoli podmínkou.
Šance i pro začínající a méně zkušené schopné lidi i bez referencí.

Nabízím:
Velmi dobré ohodnocení kvalitní práce, odměna úkolem, konkrétně proberem u každé předlohy individuálně.

Díky za reakce na baudy(zavinac)baudysoft.cz
Chamurappi
Profil
Reaguji na Baudyho:
Musí to být XHTML šablony? O schopné HTML kodéry nemáš zájem?

Velmi dobré ohodnocení kvalitní práce, odměna úkolem
Kromě odměny úkolem je doufám i nějaké finanční ohodnocení…? :-)
Railbot
Profil
Chamurappi
Šťourale. I selským rozumem to lze pochopit jako odměny za jednotlivé úkoly.
Baudy
Profil *
Railbot má kvalitní dedukci. :o)
Ano, ohodnocení jistě že finanční - vždy to předem dohodnem kus od kusu.
Ještě bych rád doplnil, s ohledem na některé emailové reakce, že se jedná čistě o externí spolupráci.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Baudyho:
Pardon, jen mě zaujala užitá fráze. Odpověď na moji první otázku zní jak?
Baudy
Profil *
Re: Chamurappi
Musí to být validní beztabulkové Xhtml 1.0 alespoň v normě Transational.
Člověk tvořící, jak říkáš kvalitní html nebude mít myslím větší problém dostudovat si těch pár drobností na schopnost tvořit validně Xhtml. (předpokádám, že máš na mysli beztabulkové Html 4.01 a nějaké to ponětí o existenci CSS máš?)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Baudyho:
Někteří schopní HTML kodéři mají odpor k tvoření kódu, který bude prohlížeči i vyhledávači zpracováván jako nevalidní HTML. Což je případ této zakázky, ne? Deklarace <!doctype> neurčuje, zda jde o XHTML, rozhoduje MIME typ. A jelikož je v požadavcích i „povědomí o SEO“, tak asi nechceš jiný MIME typ než „text/html“.

nějaké to ponětí o existenci CSS máš?
Trochu. Můžu se pochlubit dvěma referencemi. Jedna je nevalidní, druhá je validátor.

Jestli ti tento dialog vadí a považuješ vyjasňování podmínek za zbytečné, típni mě.
James_Scott
Profil
To baudy: psal jsem e-mail, doufam ze se dockam odpovedi :)
Baudy
Profil *
Děkuji všem za nabídky, pečlivě je třídím, některé jsou vskutku zajímavé.
Nechám to ještě cca den až dva otevřené a pak vás vyrozumím.
DoubleThink
Profil *
V první řadě pánové: Railbot, Jozef Rusnak, quinux.
Vaše starost o mravní čistotu diskuse je skoro dojemná, nicméně nejste v pozici, která by vám umožňovala veřejně korigovat chování moderátora. Pokud si tedy nejste jisti aktivitami moda, pošlete mě nebo Yuhůůovi mail/icq.

Gekon
Pánové, držte se tématu. Pokud nemáte k nabídce co říct, nekomentujte jí, prosím.
Ta věta byla trochu jinak, ale chápeme.

Chamurappi
Tvůj dotaz (Musí to být XHTML šablony? (...)) považuji za relevantní, ale příště omez technické detaily výkladu na minimum a raději se odkaž na svůj web. V tomto fóru je prioritou diskuse s autorem threadu, reakce na reakce je potřeba bez milosti mazat, viď habendorfe, a ne na ně reagovat (i když budeš v právu).
Baudy
Profil *
Co by tomuhle asi řekl S. Freud ?? He he. :o)
Mohl bych poprosit moderátora, aby smazal vše, co není nutné k pochopení, podle mého názoru, jasně formulovaného inzerátu?
Ideálně vše až na první příspěvek. :o)
Bohužel jsem toto téma založil omylem jako nepřihlášený, tak si to tu nemohu korigovat sám, za což se omlouvám.
Je-li to možné prosím převést práva na registrované uživ. jméno "baudy".

Děkuji velice pěkně.
Baudy
Profil *
Toto téma již není aktuální, děkuj.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0