Autor Zpráva
MilanM
Profil *
Dobrý den,
Nevíte o někom, kdo by mi za rozumnou úhradu zpracoval php skript, který by uměl uplaudovat jpg do moji galerie /html4 a csc/.
Pokud tomu laicky rozumím měl by skript zajistit odeslání jpg do určeného adresáře na určenou http, včetně jakési optimalizace fota ohledně velikosti a možné smazání tohoto nebo i jiného fota z galerie.
Děkuji za informaci
MilanM
premek
Profil *
Dobrý den,
rád pro vás takovýto skript zpracuji, můžete mě kontaktovat na pv [zavinac] re-volt.cz, nebo icq: 289 790 669
Kefir
Profil *
Zdravím..
Taky rád pomůžu.. případě zájmu mě můžete kontaktovat na lekes.jiri(zavinac)sezam.cz nebo na icq: 238542378 a dohodnem se na řešení přesně podle vašich představ.

S pozdravem Jiří Lekeš
Kajoz
Profil *
Dobrý den,
určitě by to bylo možné, i na ceně se určitě dohodneme. Byl bych schopný napsat ten skript pro Vás velmi rychle. Kontakt karel.burda@centrum.cz, zdravím.
Kajoz
Profil *
Omlouvám se, ještě bych přidal ICQ kontakt: 305115713.
Mautinek
Profil
Také mohu poskytnout, něco podobného mám už napsané pro vlastní potřebu, takže by to šlo trochu upravit a použít pro Vás.
ICQ 273 389 627, martin.simko.cz [zav(i)nac] gmail . com

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0