Autor Zpráva
bleak
Profil *
Dobrý den,
hledám grafika, který vytvoří atraktivní, ale přitom decentní grafický vzhled pro webové stránky společnosti pracující v oboru telekomunikací. Design bude obsahovat záhlaví stránky, postranní sloupec s menu, vzhled článků, tabulek a formulářů. Firemní logo do záhlaví dodám hotové. Požaduji SPOLEHLIVOST a více než poloprofesionální vzhled designu. Reference prosím posílejte na bleak (zavinac) atlas (tecka) cz.
l007
Profil
Vlastní tato společnost už nějaké stránky (vím, že chce vytvořit nový design). Jde mi pouze o to, od čeho se bude odvozovat vzhled designu. Jinak (a prosím přítomné členstvo jpw, aby se vzdalo svých s tímto tématem nesouvisejících komentářů) jsem dnes na icq(437-314-831), kam mi můžete poslat případné podrobnější informace o společnosti a možná i nějaké podrobnější informace co se vzhledu webu týče. Budu se těšit, přeji krásný zbytek dne. l007
Bleak
Profil *
Děkuji všem za zaslané reference, budu odpovídat e-mailem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0