Autor Zpráva
Martin2
Profil *
Bohužel sem došel do savu kdy mně už vnitřně stávající práce a zakázky neuspokojují a nejsem schopen tyto zakázky už ani realizovat, protože mně přijdou strašně jednoduché a monotónní a ač se chci přemoct jak chci, tak mé vnitřní já říká, že to prostě dělat nemam a tak to zkrátka neudělám i kdybych chtěl sebevíc, ale kupodivu když se objeví vždy někdo s něčím zajímavým co vybořuje z tohoto stereotypu, tak sem schopen nejít klidně dva dny spát dokud to neudělám. Pokud máte někdo zajímavé práce, obzvlášť něco záludného u čeho se dá použít hlava a pokud možno práce pod časovým tlakem, tak to je přesně to co momentálně hledám protože doufám, že mně to dokáže nakopnout a znovu postavit na nohy. Možná to vypadá podle toho, že sem zralý tak na léčení na psychiatrii, ale pokud budete takovouto jednotvárnou práci dělat také přes deset let, tak se možná do takového stavu také dostanete a docela už chápu proč i špičkový pracovníci čas od času odchází do jiných firem i za horší peníze. Tak pokud máte něco zajímavého tak sem s tím na shopexpert@seznam.cz a snad si z toho něco vybereu.
info
Profil
Aha a co nějaký reference.

Todle znám, s tím se snad setkal každý programátor, proto taky většina programátorů (včetně občas mě) chlastá aby si vyčistili mozek:)
unipow
Profil
Martin2
napiš na email, možná bychom mohli pohovořit, o nějaké tvořivosti.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0