Autor Zpráva
Daze
Profil
Hledám člověka s bezpečnou znalostí CSS a JavaScriptu, který mi za 600 Kč udělá dvě rozbalovací menu (stejného stylu, jedno nahoře, další vlevo; princip je pochopitelně ten, že podnabídky horního menu se budou rozbalovat dolů, podnabídky levého menu se budou rozbalovat doprava). Samozřejmou podmínkou je rozumná autorskoprávní čistota dodaného kódu. Odhad: 2 hodiny práce, pokud takové menu nemáte hotové pro jiný projekt, 1 hodina práce, pokud už podobné menu máte.

Podrobnější informace: menu bude mít strukturu

<ul>
<li><a href="xy.php">Odkaz bez podnabídky</a></li>
<li><a href="yx.php">Odkaz s podnabídkou
<ul>
<li><a href="s1.php">Podnabídka 1</a></li>
...
</ul>
</li>
</ul>


V majoritních prohlížečích kromě IE6 a nižší bude fungovat i bez JS (čistě nastylování přes position a display), pro IE6 a nižší bude doprogramován skript.

Menu jako takové (seznam odkazů v požadované struktuře) mám hotové, potřebuji ho jen nastylovat a "překrýt" skriptem, aby se správně rozbalovalo a vypadalo, jak má.

Důvod přestavby: chci, aby menu bylo sémantické (proto ul li atd.) a aby splňovalo standardy přístupnosti (nevidomí a slabozrací, vypnutý JavaScript).

Chci také pochopit princip, takže zakázka zahrnuje okomentování jak nastylování menu v souboru style.css (zejm. position, display a float: proč ta či ona hodnota), tak skriptů, a případně zodpovězení nějakých otázek.

Bližší informace podám na 52251 na/zavinaač mail.muni.cz . Sem mi rovnou posílejte REFERENCE zaměřené na CSS a JS, pokud možno přímo na rozbalovací menu tohoto typu (ve formě odkazů nebo přiložených souborů). Nabídka je otevřená, dokud sem nedám poznámku, že již byla zadána. Platím převodem na účet (výhradně český). Téma nechávám odemčené, ale prosím žádné OT.
zimmi
Profil
Daze: Doporučuju http://www.cssplay.co.uk/menus/, tam si určitě najdeš, co potřebuješ. A ještě ke všemu zdarma. Např. http://www.cssplay.co.uk/menus/flyoutt.html
Daze
Profil
Kazíš tu lidem obchody :-)) Díky moc, prostuduju to. Zakázka už je zadána, ale díky za odkaz, přesně tohle jsem měl na mysli.
xmosd
Profil *
chichi
kazí sice obchody, ale já v tom např o dva roky později, najdu poučení, o tom už internet je, NAŠTĚSTÍ

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0