Autor Zpráva
Petr74
Profil
Automobilový portál www.auto-news.cz vypisuje výběrové řízení na nové logo, které by mělo být klíčové pro tento server.

Požadavky:
1. logo musí být složeno z domény ve tvaru a) auto-news.cz b) AUTO-NEWS.CZ
2. musí být originální, vkusné, chytlavé
3. fantazii se meze nekladou, jen to musí být použitelné, jak na stránku, tak na razítko, dopisní papír, nebo vizitku či reklamní předmět

Pokud máte zájem se zúčastnit tohoto výběrového řízení, své náměty posílejte na adresu redakce@auto-news.cz
Autor vítězného loga získa odměnu ve výši Kč 10 000,-. Redakce vypisuje tuto soutěž jako neveřejnou, proto se nemusí řídit zákonem o výběrovém řízení. Nemusí však také vybrat žádný návrh, přednost má samozřejmě praktičnost loga a možnost odstartovat tradici.

Za redakci auto-news.cz
Petr Zelinka
petr6
Profil
A kdy je uzaverka?
pantondavo
Profil *
taky sem se ptal- je to 31. 12. 2007

:)
TomBiker
Profil *
Nevim jak tedy ostatni, ale ja jsem si na par sedl a usilovne na logotypu pracoval, navrh jsem odeslal cca pred tydnem a do dnesniho dne mi nebyla zaslana zadna zprava o potvrzeni nebo tak neco proste nic, jak jste na tom vy?
LukeZzZ
Profil
Já jsem taky logo odeslal hned dvě varianty a taky se mi nedostalo odpovědi a to už jsem to posílal asi před 20 dny a odpověď žádná.
pantondavo
Profil
kamarád posílal hned po uvedení (po pár hodinách) a pan Zelinka se obratem ozval s potvrzením o přijetí:)
trposek
Profil *
Já zaslal své návrhy a během 3 hodin jsem dostal potvrzení o přijetí ... ;-)
Kessler
Profil *
Já jsem taky zaslal své návrhy, ale žádný potvrzení mi nepřišlo.
TomBiker
Profil *
Hm tak opet reaguji na vyberove rizeni auto-news.cz. Chtel bych podotknout ze cela akce ze strany autonews na me zapusobila velmi neserioznim dojmem, uz to zacalo tim ze mi nepotrvdili zasalane logo a na moji odpoved teprv zaslali s tim ze mam do 31. cas na vyhotoveni logo, inu co se nestalo, dnes mi poslali maila ze soutez je predcasne uzavrena...cim dal horsi tady komunikce s lidma... slovo solidnost a fair play moc lidem tady nerika, bohuzel
Petr74
Profil
to TomBiker: Pane, my jsme všem v emailu sdělili termín ukončení. Nebylo to ale sděleno zde. Proto je nefér se takto vyjadřovat. Vy jste ale svůj návrh poslal a nečekali jsme, že máte v rukávu ještě dalších X. To je třeba sdělit! My, protože jde o soukromou soutěž, jsme ji museli ukončit dříve kvůli mojí nečekané události. Za to se samozřejmě omlouvám, ale nebudu v prvním týdnu nového roku u počítače a pak by jste se tvářili třeba všichni ještě více zklamaně. Prostě jsme soutěž ukončili o týden dříve. Je mi to líto, ale je to tak.

Vítězem se stal člověk z Brna a byl ohlášen v mailu každému, kdo poslal svůj návrh.

Tímto chci všem účastníkům velmi poděkovat, byly mezi návrhy moc pěkné kousky, ovšem kdybychom tyto použili, byli bychom napadeni, že jsme kopírovali konkurenci. Přesto konstatujeme, že někteří z vás budou námi v budoucnu určit znovu osloveni.
Nakonec jsme sáhli k modernímu pojetí log, ke stylu, který se hodí k dnešní době. Ale pozor. toto je na vkusu každého z nás, proto co se líbí naší redakci, nemusí se líbit někomu jinému. Přesto doufáme, že jsme vybrali styl vkusný a říkající vše.

Tímto tuto soutěž ukončuji a těšíme se na další...
Ty, které jsme zklamali, prosím o pochopení, že člověk míní a život mění.
Zdraví, Petr Zelinka www.auto-news.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0