Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Dobrý den,
hledám nějaké grafické studio (s referencemi, výhodou je firma), které by mi vytvořilo nový design (redeisgn) webu In-počasí - sníh

Jednalo by se o předělání úvodní stránky -> vytvoření grafického návrhu pro úvodní stranu a nakódování.

Více informací: info@in-pocasi.eu - můžete zasílat cenové kalkulace (přibližné), odkaz na stránky vašeho studia atd. (odpovídám pouze na e-maily u kterých bych měl nějaký zájem o další informace)

Do diskuse můžete psát i návrhy kam se jinam obrátit (doporučení na nějakou firmu). Za tipy Vám děkuji.

Děkuji
quinux
Profil
Inpocasi
Doporučil bych zachování jednotné grafiky pro všechny podweby patřící k in-počasí. Tzn. obrátit se na stejnou firmu, která dělala současný vzhled a ať navrhne jen úpravy pro jednotlivé kategorie (sníh, léto). Jednotnost grafiky bude pro uživatel určitě lepší než X různých "webů".
Railbot
Profil
Takže Nuvio. Dělají perfektní práci.
D15
Profil *
Inpocasi Proč nechcete znovu použít Nuvio? Předchozí práci odvedlo dobře. Není v tom redesign webu sněhové zpravodajství?
Inpocasi
Profil
Nic :-)
Andre
Profil *
Zkuste tohle http://design.elite-media.net/. Ale nevím, jak jsou na tom cenově.
pinky4sleep
Profil
dobrý den, nabízím služby našeho grafického studia rinvit:net
nedostatek komunikace z naší strany rozhodně nehrozí :) záleží nám na vaší spokojenosti. na ceně se dohodneme.
Inpocasi
Profil
Poptávka je již zrušena, Nuvio se ozvalo :-)
Inpocasi
Profil
Hm, tak poptávku opět mohu obnovit - Nuvio je neschopné - jestliže mu řeknu co chci na úvodní stránce (probírám s ním podrobně poptávku, kterou už mi od září slibuje) a potom se zase 2 týdny neozve (a ani nic neřekne), tak to opravdu nepovažuji za dobré chování. Čas, jestli se náhodou ozve, nemám. Mohl sdělit, že nemá čas a ja bych si našel někoho jiného. Akorát zdržuje.

Nabíkdy můžete posílat na e-mail (viz. zadání) - já si projdu i ty staré.
Manq
Profil
Inpocasi
To mi k Nuviu nesedí. Komunikujete přes e-mail? Nezasekl se někde?
Inpocasi
Profil
Manq
Také mi to k Nuviu nesedí. Se zakázkou redesignu webu in-pocasi.eu jsem byl spokojený. Dotazy jsem mu posílal na e-mail a ICQ. Neozval se a já nemam čas. Kontaktoval jsem ho v září. Na jeho odpovědi jsem čekal pokaždé minimálně týden. Ale před dvěma týdny jsem mu zdělil zadání projektu a od té doby se neozval.

Jeho stránky se během těch dvou týdnů změnily - přidal novou referenci - Plastická chirurgie / 50%
mantisa
Profil
Inpocasi

Dobrý den,
pokud je Vaše poptávka stále aktuální, mohu Vám nabídnout služby stránek www.mantisa.cz.
Na vyžádání zašlu i pár dalších referencí. Jelikož převážnou většinu prací zajišťuji sám, budu moci hbitě komunikovat až od neděle večer. Přes víkend jsem totiž v Praze.

Zdraví Petr Stohwasser
Andre
Profil *
Muzete zkusit www.profigrafik.cz
Inpocasi
Profil
Manq
A teď na stránky přidal Plastická chirurgie / 90%
Pe
Profil *
Dokdy to potřebujete mít?
Inpocasi
Profil
Pe
Do konce listopadu (ale zřejmě to bude o pár dní déle).
Arno
Profil *
Už jsem poslal taky nabídku. Kdy vyberete?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0