Autor Zpráva
Asellaa
Profil *
Hledám někoho z okolí Příbramě,kdo by mě mohl doučovat HTML,XHTML,CSS,PHP... základy trošku mám, představuji si tak výuku 1x týdně 1-2hod. Nabídky s vaší cenou za 1h posílejte na asellaa@seznam.cz. Děkuju
dspanhel
Profil
Asellaa
selfpromo: Kvalitní doučování
shaggy
Profil
dspanhel
fakt vtipná odpoveď, ale nepreháňaj to s reklamou.

Asellaa - aj ja mám pre teba kvalitné doučovanie
dspanhel
Profil
shaggy Asi je pro tebe těžké přenést se přes to, že jsem odmítl tvé překladatelské služby, jinak si tvou reakci i jinde nedokážu vysvětlit.
Moje odpověď je relevantní, nespamuju tuto diskusi reklamou, abys mi musel říkat, že to nemám přehánět a ani se u svého tipu nestydím připsat, že je to odkaz na můj projekt. Prostě mi tato má odpověď připadne relevantní.
shaggy
Profil
Aha, to tebe som ponúkal svoje prekladateľské služby? Tak to som fakt netušil, úprimne - moc nesledujem nicky ľudí s ktorými potom komunikujem mailom (keby som si mal pamätať všetkých... ).
Aj ja som rád, že si si nevybral mňa a že máš teraz zle preloženú stránku - ukazuje to o profesionalite.

Čo sa týka môjho komentára, je mi absolútne jedno či si myslíš, že som zaujatý, alebo nie, ale prišlo mi to ako nevhodná reklama. Doučovanie HTML - videl si už niečo také? Ja nie a nepredpokladám, že to nájde na tvojej stránke, preto som mu dal lepší odkaz ;-)
dspanhel
Profil
shaggy
Doučovanie HTML - videl si už niečo také? Ja nie a nepredpokladám, že to nájde na tvojej stránke, preto som mu dal lepší odkaz ;-)
Jo, viděl. Třeba tu: http://www.kvalitni-doucovani.cz/nabizim-doucovani/text-aHRtbCwgcGhw/ . A netřeba zdůrazňovat, že obecně na poptávku doučování odpoví SPOUSTA lidí (mnohem více, než si jich samotných podá inzerát s nabídkou).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0