Autor Zpráva
janavk
Profil
Ráda bych vylepšila http://www.jakpodnikat.cz .
Podstatné je:
1) zlepšit strukturu webu tak, aby byla přehledná, všechny informace dobře dostupné, aby se tam návštěvník neztrácel, aby odkazy (záložky) stránek, na kterých se nachází, byly odlišené
2) zlepšit design při zachování jednoduché grafické podoby
3) důraz - velký důraz - na SEO, optimalizaci
4) pokud by to bylo přínosem, mohou být použity databáze, redakční systém (lepší by byl free)
4 a) abych si tam mohla vkládat a měnit reklamy včetně reklam od Googlu
5) aby dílo i spolupráce byly dovedeny do takového stadia, kdy v tom budu moci pokračovat sama (případně s občasnou informační podporou) včetně změn designu i struktury
6) oboustranně bezproblémová spolupráce (jsem z Brna, mohu volat na pevnou linku, Skype, případně Vodafone)
7) požadovaná finanční odměna - není nejpodstatnější

Velmi uvítám nabídky.
Yuhů
Profil
Sice zde nenapíšu nabídku, ale snad namotivuju ostatní zájemce.

Podle mého názoru je jakpodnikat.cz v současnosti vůbec nejužitečnější český web. S Janou jsem v minulosti komunikoval a počítám, že i spolupráce by měla být bezproblémová. Mít referenci z tohoto webu je za všechny prachy (ani nevíte, jak si vážím ikonky v tamním pravém menu.)
janavk
Profil
Yuhů
:) Díky, sympatie jsou vzájemné (taky jsem ráda, že na mě odkazuješ).
jano
Profil
Dobrý deň,

Som živnostník a podnikám v oblasti webových aplikácíi. Mal by som záujem o zrealizovanie Vašich požiadavok. Mám k dispozícíi grafika www.uplink.sk . K dispozícii mám aj velmi dobrého SEO mastera. Čo sa týka štruktúry a tej funkčnej časti stránky som tiež schopný zabezpečit kvalitných php programátorov. Najnovšie referencie: http://www.elektronika-pocitace.cz/ , http://www.helianthos.sk/index_2.php .
V prípade záujmu Vám poskytujem kontaktné informácie- mail: adeemeister@gmail.com , icq:256361980 , telefónny kontak: 0911 051 309 predvolba +421. Ďakujem
janavk
Profil
jano Děkuji za nabídku.
Ráda bych spolupracovala s jedním člověkem, který umí design i to okolo a který bude mít pochopení pro tenhle konkrétní web.
Ještě bych upřesnila k požadavkům výše - je možné, že nakonec bude stačit vylepšit design, vyrobit logo a doplnit skripty, které zajistí aktivní vzhled rubriky navštívené stránky. Ale snad se najde i cesta k větší přehlednosti.
Mika
Profil
Zdravím,
stránky jakpodnikat.cz mi byly dobrým zdrojem informací o podnikání. Pokud tedy nenajdete někoho lepšího, mohl bych případně pomoci s jejich vylepšením.

moje stránky
souki
Profil
janavk
Už jsem se chtěl nabídnout v ostatních vláknech, kde ses ptala jen na názor, ale nechtěl jsem se vnucovat.
Finančně bych to viděl na něco symbolického (kromě grafika, který asi nebude sdílet moje nadšení) výměnou za občasnou radu který formulář vyplnit apod :)
A reference - www.eShop-hosting.cz- to by snad mohlo stačit :)
Kessler
Profil *
Můžu se toho ujmout, jak píšu níže, dělám hodně PHP a MySql a to co ty potřebuješ aby sis mohla snadno sama upravovat obsah stránek. S podobnými systémy už mám zkušenosti. Většinu věcí, co požaduješ, už jsm dříve dělal.
Teď sem vložim text, co píšu všude, aby si o mě každý udělal představu.

můžeš mi napsat na email: kosarj@gmail.com

Něco o mě:
Jsem 16-tiletý student gimnázia z Českých Budějovic a mám zájem o pravidelné zakázky jako PHP programátor za odpovídající ceny.
Jsem spolehlivý, plním přesně požadavky zadání úkolu a pracuji rychle.
Dávám přednost programování PHP scriptů před webesignem, ale ten zvládám taky.

Co umím:
Zvládám PHP a Mysql dostatečně na to, abych zvládnul udělat redakční systém galerii a tak podobně.
PHP (a MySql) je, řekl bych, moje nejsilnější místo, co se týče webových jazyků.
Dále ovládám jazyky (X)HTML, CSS na poměrně vysoké úrovni. Dále JavaScript natolik, abych byl schopen naprogramovat většinu obvyklých funkcí.
Umím používat dost dobře Photoshop (udělám téměř vše, co lze s Photoshopem udělat).
Ovládám taky Flash, ale ActionScript se zatím začínám učit, tudíž jsem zatím nezkoušel vytvorit žádné Flash aplikace pro weby, ale brzy se to naučím.

Proč vybrat mě?
V současné době nemám žádné zakázky ani domluvenou žádnou pravidelnou spolupráci, tudížbudu mít na vaše projekty spoustu času. Jak jsem psal nahoře, jsem spolehlivý, zodpovědný a rychlý.

Reference:
jankosar.ic.cz - přestže obsah je velmi chudý, programová stránka je výborně a spolehlivě spracována
furling.clanweb.cz - grafika není moje (kdyby bylo na mě, kurzor bych nechal normální)
Pak ještě několik projektů, které nebyly dokončeny.
Railbot
Profil
Radši jen www.eShop-hosting.cz :)
Manq
Profil
Kessler
Tak si v tom tvém univerzálním textu oprav to ýčko.

gimnázia
Railbot
Profil
Když nevim jaký se tam píše i/y, tak ji odtáhnu třeba před poštu no...smazat prosím...
jano
Profil
janavk- o Vašich požiadavkách sa môžme porozprávať a podľa toho Vám môžem zabezpečiť to čo budete potrebovať.
Kessler
Profil *
Aha, díky. Zajímavý, že kdykoliv píšu gymnázium, spletu se. To je moje nejhorší slovo, co se týče češtiny.
Kessler
Profil *
A v čem jsem lepší než jano?
Jsem jen jeden, takže komunikace bude probíhat rychle, nemůže se stát, že se to u někoho zdrží a znám přesně svoje možnosti, ale jano třeba řekne, že to zvládnou a po několika dnech ti napíše, že ten jeho člověk co to má nastarosti to nezvládne, popřípadě už nechce spolupracovat a můžou z toho vzniknout problémy.
Já ti můžu ihned napsat co zvládám a můžem se lépe domluvit, protože mluvím jen za sebe.
Přesto jsem schopný programovat jak PHP, tak HTML a grafiku, všechny tyto webové jazyky jsou totiž velmi navzájem propojeny.
souki
Profil
Kessler
A když tě srazí auto, tak je po srandě :)
Matrix_!
Profil *
Kessler
<OT>
jejda, tady se nekdo hodne snazi ziskat praci.
jankosar.ic.cz - přestže obsah je velmi chudý, programová stránka je výborně a spolehlivě spracována ani jako ftip to nebylo dobry :(
</OT>
Railbot
Profil
Přesto jsem schopný programovat jak PHP, tak HTML a grafiku, všechny tyto webové jazyky jsou totiž velmi navzájem propojeny.
Propojeny? Jak? Pokud vím, tak jsou to dva samostatné jazyky. Jeden programovací a druhý značkovací. Jejich spolupráce je dílem náhody. Stejně tak mohou spolupracovat s jinými.

Kesslere, tvůj psaný projev je dostatečně odrazující už jen díky tomu, jak se vtíráš, vychvaluješ a hledáš výhody i v samozřejmostech. http://www.jakpodnikat.cz je web, který si zasluhuje seriózního jedince či skupinu. Rozhodně ne nějaké dítě (bez urážky). To je můj pohled na věc.
Kessler
Profil *
to Railbot
Ty seš nějakej chytrej. Uznávám, že jsem se trochu přechválil, ale alespoň něco dělám, ne jako ty, kterej lezeš po fórech a jenom kritizuješ co vidíš. To že seš starší neznamená, že o mě můžeš tvrdit, že jsem neschopný dítě a úplně náhodou si myslím, že když je někdo mladej, neznamená to že je nezodpovědnej a že se nemůže naučit programovat (a PHP zdaleka nepatří k nejsložitějším jazykům).
Tyto jazyky jsou sice propojeny jen náhodou, ale chtěl bych vidět co budeš programovat v PHP pokud nebudeš umět HTML. Nejsem si jistý, kolik lidí by chodilo sice na dynamické stránky, ale zato jen v txt.

Nejsem moc schopný, co se týče slohů, tak omluvte to vychloubání, to jsem fakt nezvlád, nemyslel jsem to tak. Myslim si ale, že je lepší napsat víc, než jen "umim PHP a ten web ti udělám", chtěl jsem podat co nejvíce informací aby se mohla co nejlépe rozhodnout.
Railbot
Profil
ale alespoň něco dělám, ne jako ty, kterej lezeš po fórech a jenom kritizuješ co vidíš.
Nevěděl jsem, že mám tak věrné fanoušky sledující každý můj krok :o)

Nepsal jsem nic o tom, že nemůžeš umět programovat ani že nejsi zodpovědný, ale nejsi seriózní a nemáš tolik zkušeností kolik je zde potřeba.

ale chtěl bych vidět co budeš programovat v PHP pokud nebudeš umět HTML
Budeš se divit, ale takoví lidé existují. Nevědí nic o HTML a programují aplikace jedna báseň. To je co. Proto existují programátoři a kodéři. Jedni nemusí umět to, druzí zase ono.
Kessler
Profil *
Nech těch keců, minimum lidí umí jen php a neumí html, kdyť html je primitivní!!! Jasně, jedna věc je zvládnutí html a druhá grafika, jenže pokud jde jen o zpřehlednění vzhledu, uděláš to i s naprostými základy.
To co tady janavk požaduje, jsou přece absolutní základy PHP, stačí si přečíst deset článků na internetu a měl bys to udělat. Tohle jsou základy redakčních systémů, který každý php programátor dělá furt. Kdyby chtěla nějakou speciální funkci, kterou člověk musí kdovíjak dlouho programovat tak by to mohlo bejt složitější, ale kódy na takovýhle věci mám už prakticky hotový, stačí je jen dát dohromady aby to spolu fungovalo.
Gekon
Profil
Ještě chvilku a začnu promazávat, tak se prosím všichni uklidněte.
Railbot
Profil
Kessler
Výborně se prezentuješ. Nechceš se nejdřív naučit mluvit slušně a bez těch "keců"? Pak možná uděláš lepší dojem.
Kessler
Profil *
Jo, promiň, já to fakt trochu nezvlád. Odteď budu mluvit bez keců a slušně a nebudu se furt vychvalovat.
Všem se omlouvám.
Str4wberry
Profil
Odpovídám janěvk:
Osobně bych Ti nejprve doporučil dát stránku k hodnocení. Jsem toho názoru, že webu moc nechybí a nějaká rozsáhlá změna není potřebná. V podstatě jen to dříve zmíněné zvýraznění aktuální položky/sekce, popř. někde větší písmo, …
janavk
Profil
Koukám jako blázen a bavím se, co tu vzniklo. Díky všem, Kesslere, taky díky, ale fakt bych to chtěla udělat s někým, kdo má hlavně grafické cítění, protože ty skripty na zvýraznění aktuální rubriky asi tady bude umět většina (kromě mě). Shrnul to dobře Str4wberry, asi s tím webem fakt už nemusím moc vyvádět.
Teď bych to ráda nějak posunula. Ráda bych oslovila ty, kteří umějí zvýraznit aktuálně navštívené rubriky a zároveň mají grafické cítění a jakýsi přehled o webu jakpodnikat.cz . Chci to dodělat tak, aby se velcí inzerenti nestyděli tam inzerovat.
Ty nabídky, co jsem dostala, za ně děkuju a postupně se to budu snažit projít, ale přednost bych dala konkrétním návrhům na tenhle konkrétní web, protože většina toho, na co jsem zatím dostala od vás reference, jsou weby úplně jiného zaměření a použití. No, ještě jsem to neprošla všechno.
janavk
Profil
Str4wberry: Osobně bych Ti nejprve doporučil dát stránku k hodnocení:
Díky za radu, dala jsem to tam.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0