Autor Zpráva
Machi
Profil
Zdravím všechny návštěvníky, kterým bych chtěl touto cestou nabídkou mé služby v oblasti systému WordPress.

Pokud máte jakýkoli problém s Vaší instalací WordPressu nebo třeba jen chcete nainstalovat nějaký plugin, nebojte se na mě obrátit. Nepohrdnu ani sebemenšími zakázkami

Služby
V podstatě cokoli...
- Návrh a nakódování designu
- Nakódování vašeho designu
- Implementace libovolného pluginu
- Oprava libovolného problému (třeba "zvalidnění" stránky nebo stylopisu)
- Pomoc s jakýmkoli problémem
- Vámi zvolené úpravy stávajícího designu
...

Cena
Například: Budete chtít implementovat do vašeho stávajícího webu podporu tagů (WordPress 2.3 je integruje). Cena takové služby může být od 150 Kč po 500 Kč (dle náročnosti designu a doplňkových úkonů - úprava stylů, upgrade WP,...)

Cena samozřejmě není vždy předem daná, pohybuje se ale podle mého názoru na poměrně solidní úrovni.

Například za kódování vašeho designu do WP (například ze zdrojového PSD souboru) zaplatíte 1000 - 3000 Kč.

Portfolio & zkušenosti
Systémem WordPress se zabývám už přibližně dva roky. Za tuto dobu jsem vytvořil přes stovku šablon a udělal nespočet nejrůznějších úprav.

Moje projekty si můžete prohlédnout na mé stránce Machi.cz (na sekci Služby se ještě pracuje).

Ke každé zakázce se snažím přistupovat se stejným nasazením (ať se jedná o činnost za 50 Kč nebo 20 000 Kč) a doufám, že se dokážeme rozumně dohodnout.

Faktura za odvedenou činnost je samozřejmostí. Kontaktovat mě můžete mnoha způsoby...

Děkuji a těším se na spolupráci...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0