Autor Zpráva
tsunami
Profil
Hľadáme moderátorov pre nové DISKUSNÉ fórum zamerané na tému WEBHOSTING, referencie webhosttingov, skúsenosti, tipy, informácie, rady, domény, servery, housing a všetko čo sa týka týchto tém.

Fórum je nové!!! Taktiež ak by bol záujem písať do nášho blogu ktorý je k fóru, taktiež zameraný na hositngovú tématiku.

Ide o dobrovoľnú prácu! Je to neziskový projekt, takže nemôžme vyplácať žiadne odmeny. Môžme však poskytnúť webhosting na subdoméne, maily a podobne.

Viac info mailom!

info@tvojwebhosting.eu
Timy
Profil
„Ide o dobrovoľnú prácu! Je to neziskový projekt, takže nemôžme vyplácať žiadne odmeny.“
No nevím…
tsunami
Profil
ak toto povazujete za zisky... no neviem. nie je problem odmenu vyplatit ak si ju niekto zasluzi. velmi radi sa odmenime za pracu ludi na fore a blogu. su tam aj google ads reklamy. tak to nie je problem, ale zo zaciatku.... to sa neda. kym to forum zacne trosku "zit" tak nie je z coho vyplacat odmeny

dufam ze sa chapeme
Railbot
Profil
tsunami
Pokud je forum nové, pak tam zřejmě moc lidí nechodí a ani tolik témat a příspěvků. Jistě to zvládneš kočírovat sám nebo s nějakým kamarádem. Nejlépe se totiž moderátoři rekrutují z uživatelů fóra. Tak to tak potom udělej.
armin
Profil
tsunami: To pisal ktory dement? Jako pravidlo c. 1: Ak som opity, nepisem nic na internet ;)
Ponúkame Vám jedinečnú reklama na tomto fóra, ktorá Vám zaručene prinesie úspech vo Vašom obore, prinesie Vám viac zákazníkov a užívateľov.
tsunami
Profil
uz som len cakal kedy kto zacne vyrivat...
tato tema nema tento smer a zameranie. sproste komentare si odpustite
armin
Profil
tsunami: Predpokladam ze admin si ty = prezentacia tvojej osoby. Ja si nemozem pomoct, ale tak jednoduchu vetu by snad lepsie sformuloval i 3 roky zijuci pristahovalec. Inak plne suhlasim s Railbotom - modov si hladaj medzi usermi. Kazdopadne necakaj nejake uspechy, ak budes pokracovat v tychto stopach - ze vety budu davat vyznam asi len tebe.
sofasurfer
Profil
ale predsa toto je len ista forma reklamy a nie skutocna ponuka na cokolvek, takze relax :)
Railbot
Profil
sofasurfer
Tak proč si sem (on) nedal aspon odkaz?
sofasurfer
Profil
Railbot

"ale predsa toto je len ista forma reklamy"
aby to nebolo prilis jednoznacne ? :) imho email je dostatocny
tsunami
Profil
tak aky kontakt som mal dat!!!! uz vazne nerozmyslate?
vidite len jedno??? to co chcete vidiet? a to ako vyrivat??
tak potom naco je toto forum
armin
Profil
tsunami: neber to ako vyryvanie a buzeraciu. Ale forum s pristupmi 1UIP/den, bez akychkolvek threadov a vlakien, to mi pripada ako keby si zhanal predajcov vykurovacich telies v sahare. Boli by na tom rovnako ako tvoji moderatori. Nemali by pracu. A skus si este raz precitat to co pisal Railbot - ak sa ti forum rozbehne, najlepsi kandidati na modov budu uzivatelia priamo z fora. A nie niekto uplne cudzi, ktoreho to po mesiaci prestane bavit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0