Autor Zpráva
l007
Profil
Ahojky, hledám lidi do nového projektu fiktivního grafického studia. JEDNÁ SE O FIKTIVNÍ STUDIO. Kdo by měl zájem, přihlaste se k tomuto vláknu. Jinak upozorňuji, odměny budou pouze fiktivní. Předem děkuji za účast v tomto projektu. l007
Flip
Profil
l007
a co bude cílem onoho fiktivního studia, když ne výdělek? ;o)
pro koho se budou zakázky zhotovovat, když ne pro reálné klienty :o)
matqo
Profil
no aspon na to ide s dakym napadom , vacsinou len napisu ze hladaju dakoho co bude makat zadara :D
Railbot
Profil
FIktivní studio a fiktivní odměny, takže nic skutečné. Prozradíš nám smysl tohoto projektu?
Petr Tichý
Profil
Railbot
...aby měli fiktivní zákazníci radost z jejich fiktivních webů a napsali tučný fiktivní šek.
morp
Profil *
Fiktivni prace na fiktivnich zakazkach pro fiktivni studio za fiktivni odmeny?

Zni jako dobra vymluva manzelce :-)
l007
Profil
podivejte se, asi takhle. projekt se měl vyvíjet v závisloti dle uvážení učitelky fiktivních firem, která by byla zapsaná v rejstříku fiktivních firem. jelikož mi dnes bylo od naši upřímné paní učitelky sděleno, že studenti třetích ročníků budou fungovat ve fiktivních firmách, učitelka myslela budou fungovat ve fiktivních firmách po třetích ročnících, tudíž by tohle studio nemohlo vzniknout jako fiktivni studio, ale mohlo by z toho být něco úplně jiného. upozorňuji, tuhle informaci jsem se dozvěděla dnes před účkem asi tak kolem dvanácté hodiny. takže pokud máte stále chuť jít do tohoto projektu, zkuste nad tím popřemýšlet, čím by mohl být originální. původně mi šlo o to, že by klient nemusel jezdit přes celou republiku do brna, ale mohl by zajet k nejbližší pobočce, k vám. bylo by to pro něj jednodušší a a pohodlnější. ale sním o tom, že jednou v budoucnu se ujmu takového reálného projektu jako by bylo pouze fiktivní BC. takže, jak se rozhodnete je jen na vás, jinak oficielně oznamuji, že se po studiu do toho pustím. rozjedu nějaké kampaně a splním si svůj sen. a možná i sny ostatních.
pantondavo
Profil
zní to tak trochu fiktivně...abych to lépe pochopil a mohl do toho jít, kontaktuj mě prosím.

Na ICQ: 332300614

nebo mejl: pantondavo@seznam.cz
Tomáš Hanus
Profil
l007
pantondavo
Jedná se o klasickou výuku. Na středních školách se zakládají fiktivní firmy, aby si studenti osvojili postupy při spracovávání daňových přiznání atd. Na to je ta fiktivní firma. Všechno je jako, a někdy se to zdá být švanda ;)
l007
Profil
Tomáš Hanus
ano, tak to přesně mělo být, do té doby, dokud mi učitelka řekla, že budeme pokračovat v tom, co začala fiktivní firma ve třetím ročníku

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0