Autor Zpráva
mantisa
Profil
Více na http://blog.mantisa.cz/text-4-graficke-sablony-www-stranek-zdarma-ke-s tazeni.php

Snad nevadí, že to sem dávám, ale třeba by se mohly někomu hodit a snad také nikoho neurazí.

Pokud byste narazili na nějaký nedostatek, dejte mi prosím vědět. Je už pokročilá hodina, ale chtěl jsem to mít hotové. :-)

Díky
mantisa
Profil
Pokud to tady ale nemá co dělat, klidně smažte, v tom případě se velmi omlouvám.
wackie
Profil
Mas pekny sablony jen tak dal nice! ;)
katulienka
Profil *
velmi pekne sablony
Dranel
Profil
mantisa
Hi. Potřebuji grafickou šablonu na jeden větší (doufám) fantasy projekt. Spustit by se měl do Vánoc, čemuž však ani já, jako autor, neveřím. Ani jedna šablona pro mě ale není dostačující. Nejvíce se mi hodí Company.co http://www.mantisa.cz/sablony/sablona-02.html - přesto bych potřeboval ještě pár menších či větších úprav. Kdybys měl zájem spolupracovat, napiš na dranel@email.cz nebo na icq, které si najděš v mém popisu (zase jsem ve škole takže nemám možnost přihlášení a naspaměť si ho nepamatuji)

S pozdravem
Marek "Dranel" Lenárd
Aldred
Profil
Dranel
nechcu ti do toho kecat, ale rekl bych, ze pouziti bussines sablony na fantasy projekt je docela nestastne,.. bud si najdi grafika, ktery zacina, potrebuje reference a jeste lepe, je fandou fantasy a nebo hledej sablony primo orientovane timto smerem,.. ale takove pretvoreni sablony jineho razu na tvoji pozadovanou asi nebude to prave orechove.
A abych nebyl jen OT tak:

mantisa
velice hezke sablony :) [pridej si me pls na messenger msn@aldred.cz (uz sem poslal autorizacni zpravu ci jak se to u msn nazyva) - chtel bych hodit rec :) ]
Dranel
Profil
Aldred
Neřekl jsem, že chci fantasy šablonu. Mám zájem o klasickou šablonu na (fantasy) portál. Vzhledem k tomu, že ostylované divy (www.dracidoupe.cz či www.old.aragorn.cz) se mi nezdají pro nový portál to pravé ořechové, rád bych něco takového. OuKej?
Dakart
Profil
Mantisa: Ono nejde až tak moc o to, zda to sem patří nebo ne. Ale zkus se zamyslet nad tím, jak to například působí na ostatní, když tu začneš nabízet šablony zdarma, degarduješ tím práci všech ostatních webdesignerů z oboru, kteří nabízejí své služby jako placené. Zkus se zamyslet nad tím, co tím získáš a čemu tím uškodíš. Osobně si troufnu říct, že si tímto krokem uzavíráš cestu mnoha nabídek na spolupráci od ostatních webdesignerů, protože prostě alespoň podle mého názoru, tím o co se tu snažíš, v jejich očích klesneš. Šablony jsou to myslím pěkné, ale opravdu se ptám, čeho tím chceš docílit.. Kdyby stejně jako ty postupoval každý, zajímalo by mě, jak by to vypadalo, ale troufnu si říct, že by to nefungovalo, protože peníze existují již hodně dlouhou dobu a staletí myslím velmi dobře prověřila, že to bez nich prostě nejde. Měj se hezky a doufám, že budeš mít v budoucnu ve webdesignu plno přátel, kterým tvoje degradace tohohle krásnýho oboru nebude vadit.
Benyx
Profil
Dakart
že by sa tu niekdo bál o svoje kšefty?

šablóny sú pekné a niekomu možu pomôcť len tak ďalej
Dranel
Profil
mantisa
Pak mi prosím odpověz, až budeš mít čas...

Dakart
Zajímavé...

Benyx
Třeba mě můžou pomoct. (X)HTML a CSS umím myslím výborně ale na grafiku jsem krom Malování nikdy nesáhl.
Anonymní
Profil *
Dakart

Milý Dakarte,
šablony jsem chtěl nějak zužitkovat a chtít za tyto šablon peníze, by byla tak trochu drzost.
Pokud si však myslíš, že tím degraduji webdesign, jsi na omylu. Degradují ho snad desítky, stovky, možná tisíce stránek, která nabízejí volně šablony ke stažení? Myslím, že ne.
Důvod Ti je snad zřejmý.

Inkasovat peníze dokáže každý, ale nabídnout něco zdarma...

Nebo se snad bojíš, že Tě moje šablony ohrožují a kazí Ti podnikatelský záměr?

mantisa
Timy
Profil
Ke spokojenosti obou by možná postačilo, kdyby byly ty šablony nabízeny zdarma ke stáhnutí pouze pro nekomerční účely.
Anonymní
Profil *
Dranel

Ahoj,
budu moci napsat něco konkrétnějšího až zítra ráno, jsem mimo domov a nemám teď moc času.

Timy
komerční používání jsem nezákazal, proč taky?
Ale pokud si někdo šablonu přepracuje či se z ní jen inspiruje, tak v komerčním použití už není problém. Jestli se bude prodávat, záleží už jen na kvalitě.

Já je dávám zadarmo v domnění, že je lepší, když je někdo užije, než aby se mi jen tak válely v počítači.

A pokud se někdo bojí, že mu zkazím zakázky, tak je to jeho problém. V tom případě asi neodvádí moc kvalitní práci.
Dranel
Profil
Anonymní
Pěkně sis to obhájil. Čekám na spojení (jako na odpověd :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0