Autor Zpráva
hannah
Profil
Hladám php programátora na vytvorenie jednoduchého online dotaznika o dojčení, ktorý by bol zavesený na našej stránke s tým, že odpovede by sa ukladali do databázy neskôr spracovateľnej v spss alebo exceli.
Dotazník bude mať zhruba 45 položiek. Uvedomujem si, že je to kopec roboty, práve píšeme grant na to, aby sme mohli túto prácu zaplatiť, do decembra ale nebude isté, či ho dostaneme, takže zatial ponuka zadarmo. Predpokladaná návštevnosť by mala byť pomerne vysoká cca 10 000 ľudí, avšak prevažne dojčiacich žien;-) verejné poďakovanie je samozrejmosťou.
Prípadne ak by ste mi ako laikovi mohli povedať, kolko je zhruba hodnota takejto práce pre profesionála, nech to viem napísať do grantu, budem rovnako vďačná.
armin
Profil
1) otazky su v akej forme (niekto si ich pamata v hlave, su napisane rukou na papieri, su vytlacene / napisane pisacim strojom, su v elektronickej forme)?
2) vsetky otazky su typu ano/nie alebo je u niektorych otazok viacej moznosti?
3) musia byt vsetky otazky vyplnene, alebo je mozne formular odoslat i ked niektora otazka je nezodpovedana?

Zhruba nejak takto. Bez tychto info tazko povedat cas ako dlho to bude trvat. Inak beriem 500 Skk bez DPH na hodinu, hruby odhad asi 2-3-4 hodinky, takze do 2000,- Skk bez DPH. Ak sa ti ozve niekto iny, co to urobi zadarmo/kvoli referencii (student bez moznosti fakturovania), tak si usetris pracu, pretoze vypisovat grant tak trosku bude od veci ;)
hannah
Profil
Dik za odpoveď
1, otazky su vo worde
2, odpovede su buď a,b,c alebo otvorená odpoveď s vpisovaním textu, v úvode budú asi tri otázky, ktoré by mohli mať vopred dané odpoveďe z ktorých sa dá vybrať (kraj, meno pôrodnice)
3, toto musím premyslieť, niekde áno, niekde nie, otázka je či je potrebný script, ktorý by kontroloval vplnenosť?

dík zatial za informácie a orientačnú cenu, veľmi pomôže, grant píšeme tak či tak, ak to dobre pôjde, mali by sa tie data ďalej spracovávať a následne s tým robiť publikácie, prednášky a tak, čiže grant nie je len kôli dotazniku.
majko
Profil *
ta cervena farba na webe ma asi zabije, neviem si predstavit ze tam niekto cita clanok dlhsie ako 10 sekund, au
hannah
Profil
je ro sice ot ale stranka bude onedlho vyzerať takto
armin
Profil
hannah:
1) ak je to vo worde, to je fajn, usetri to trochu prace
2) vypada to byt na mix, no co uz, ale nemal by to byt problem pre kohokolvek
3) urcite musi byt kontrola vyplnenia formularu. Ak nie u vsetkych otazok, tak alespon u niektorych, aby ti neposielali vtipalci prazdne formulare.

Po uprasneni potrebnych veci by som to videl na 4-5 hodin.
Ján Kobezda
Profil
Zaujala ma Vaša ponuka. Na cene sa určite dohodneme, vidím to pod 1000,- Sk, možno aj zadarmo, keďže som študent a nemám možnosť poslať faktúru.

Ak máte záujem, prosím ozvite sa, bude nutné predebatovať isté technické detaily.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Podělte se prosím o své zkušenosti s touto kategorií Věnujte pozornost pravidlům. Zejména:
• Máte-li zájem o tuto nabídku/poptávku, využijte uvedený kontakt, nepište do diskuse.
• Držte se tématu.
  • Nepoučujte.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0